Wpis z mikrobloga

@bobsaltochlop: Słabe. Moje lepsze.

Otwarte wieloodłamowe, przezstawowe złamanie dolnej nasady kości udowej oraz rzepki. Kości wyszły w trzech miejscach, a ogólnie kość poszła na jakieś 25 kawałków. Do tego ubytki, noga krótsza o 5 centymetrów, pozrywane więzadła. Już miałem 2 operacje, jeszcze czekają mnie dwie. Piszczel względem kości udowej był krzywo w każdej płaszczyźnie, ale trochę to poprawili po drugiej operacji.

1
2
4

oraz po drugiej operacji już bez części
@Sunia: Takich po wypadku nie mam, nie byłem w stanie wyciągnąć telefonu. Swoją drogą to było #!$%@?, bo akcja działa się późno w nocy, na mało uczęszczanej drodze przy -5, a ja leżałem na środku i nic nie mogłem zrobić.

Teraz cyknąłem jedno tu
Jak naprężę mięśnie to widać takie trzy zagłębienia. Kiedyś miałem jeszcze spodnie z trzema dziurami, ale wyrzuciłem.
@bobsaltochlop: No dobra, widać że na urodziny dostałeś wkrętarkę i paczkę wkrętów ale co było dalej?

Gx
PS miałem w tym samym miejscu ale nie aż tyle. To się zrośnie i będzie dobrze choć początek rehabilitacji jest bardzo nieprzyjemny. O ile możesz to ćwicz czworogłowy, jak najwięcej bo nie używany znika w oczach.