Wpis z mikrobloga

@bananuno Ten cały profil "Wyznajemy" to taka zdecydowanie gorsza wersja wypokowych past. Gówno jakich mało. W ogóle powinni tego całego pejsbuka #!$%@?ć w #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º)...jak dla mnie.
  • Odpowiedz
@bananuno: taki rak, a jak coś podobnego jest pisane z męskiej perspektywy to wszystko ok( ͡° ͜ʖ ͡°)
było trochę historii na mirko, że clip zdradziłą mnie, bolec na boku motzno, a teraz nawet mi jej nie żal bo ja wygryw #15kprogramowanie i fajne ciuchy a ona albo się roztyła albo guwniaki z jakimś sebą xD
  • Odpowiedz
To już jest taka logika większości, że nic z sobą nie zrobią, a jak rypnie związek to wtedy biorą się za siebie żeby coś udowodnić, #!$%@?.
  • Odpowiedz
@bananuno: Dziewczyna nie kochała chłopaka, spuchła jak świnia, a jak ten ją rzucił od razu wzięła się za siebie.
Udało jej się schudnąć dzięki tej motywacji i zamiast wrócić do kochającego faceta (w końcu był z nią jak rosła do niebotycznych rozmiarów) to od razu znalazła bolca na boku. #logikarozowychpaskow
  • Odpowiedz
@bananuno: to z pewnością wyszło spod palca grubej karyny copywrittera, której płacą słoikami z nutellą za pisanie takich postów. to taki odpowiednik płatnych trolli putina i sorosa. siedzą w domach, jedzą, płaczą i tworzą alternatywną rzeczywistość dając raka
  • Odpowiedz
@bananuno: po roku ćwiczeń na bank zajebiscie wyglądać nie bedzie, zwłaszcza ze gość nazwał ja wielorybem, nawet jak poleciały kilogramy, to został cellulit i obwisła skóra.
  • Odpowiedz