Wpis z mikrobloga

Na Wykop.pl masz 100 razy lepszych mężczyzn, którzy docenią to kim jesteś a nie to jak duże masz piersi oraz to co masz między nogami.


@coconut: To co pisze @TaoHosts to w sumie prawda, choć brzmi ironicznie i prześmiewczo. Główna cecha wykopków, ta słynna "stulejarność" to nic innego jak introwertyzm połączony w zrozumieniu tego, jak bardzo #!$%@? jest świat. Jasne, są instagramy, snapchaty i inne wytwory powstałe w świecie ekstrawertyków dla
@coconut: Jeśli zdjęcie z avatara jest Twoje, to jestem zadziwiony że musisz szukać niebieskich, a nie sami ustawiają się w kolejce.


@uzytkownik_portalu_wykop: @sprite: "prawie" ( )
@QBA__: nie umiem flirtować, nie wychwytuję tego ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak podoba mi się jakiś facet, zamykam się w sobie i peszę się. Dla kolegów jestem po prostu miła, normalna. Potem się we mnie #!$%@?ą, a ja się przejmuję że trafili do friendzone, co jest dla mnie przykre w #!$%@?, bo pomimo że chciałabym
nie umiem flirtować, nie wychwytuję tego ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak podoba mi się jakiś facet, zamykam się w sobie i peszę się. Dla kolegów jestem po prostu miła, normalna. Potem się we mnie #!$%@?ą, a ja się przejmuję że trafili do friendzone, co jest dla mnie przykre w #!$%@?, bo pomimo że chciałabym coś czuć to nie czuję ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@