Wpis z mikrobloga

Pamiętacie takie twór jak headshoot.tv? Ciekawe jak muszą się czuć twórcy z uczuciem, że nie trafili, wystartowali z tym trochę za wcześniej i umarło.
Na fb widzę, że w 2014 jeszcze coś robili.
Sawik ma swój kanał na yt i coś tam wrzuca: https://www.youtube.com/channel/UCyS8ssXkABrTyOGRADTzYAg/videos

Kurde, pamiętam jak oglądałem mecze z #battlefield 2 uwielbiałem oglądać cq, też wtedy stremowali #cs16 i mecze #virtuspro jak grali jeszcze pod szyldem Pentagrama. Eh to były czasy. Mogli by się jakoś reaktywować, bo to co robili było wyjątkowe.
A jakie są wasze wspomnienia?
#feels #pcmasterrace #headshottv #gimbynieznajo #esport #gry
ElCidX - Pamiętacie takie twór jak headshoot.tv? Ciekawe jak muszą się czuć twórcy z ...

źródło: comment_j7GemprZUoYZyhfVhsknM6JaWLwTsgqW.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@ElCidX Nostalgłem, za gówniaka się oglądało Pentagramy i MyMy ( ͡° ͜ʖ ͡°) W GO rzadko są takie emocje jak za czasów 1.6, gdzie trzymało się kciuki żeby Polaki #!$%@? Szwedom ( ͡° ͜ʖ ͡°) Emocje jak na Małyszu!
  • Odpowiedz
@pedopope: O jeszcze oglądałem #americasarmy bo była to moje pierwsza gra online w którą grałem u siebie w domu.
Pamiętam, że ściągałem to #!$%@? 3 GB całą noc na neo 512, ściągnęło się koło 4 chyba a potem grałem do świtu. Nie wiedząc co tam się dzieje :)
  • Odpowiedz
@ElCidX: sorki za odkop i złoty szpadel, ale nostalgłem mocno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
siedziało się w nocy i oglądało ESWC 2008, ech ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kiedyś jeszcze mieli działające archiwum z ich audycjami z meczów, oglądałem prawie wszystko: od CS, przez CoD4, BF aż po Quake. Szkoda, ze zniknęli. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Bardzo lubiłem Freshmeata, takim
  • Odpowiedz
@ElCidX: ja pamietam jak pod koniec byl konkurs i do wygrania byl pendrive wiedzminski, po tym jajos wszystko szybko ucichlo, a bardzo szkoda, ciekawd czym to bylo spowodowane ;/
  • Odpowiedz