Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja mama ma bardzo duze problemy ze zdrowiem i szukam jakiegos leku nasennego dla niej bo mam problemy ze snem. Znacie cos dobrego niedrogiego bez recepty? Kiedys moja mama brala "dobry sen" ale on ma chmiel czy cos a mama tego nie moze.

A teraz cos wiecej o mamie z innej beczki... skoro pisze o tym w mirko wyznaniach... a dawno mialem o tym napisac ale mi zbyt smutno bylo.

Ogolnie ona ma mega problemy ze zdrowiem. Jest po wylewach i udarach, ma problemy z cisnieniem, sercem. To jedno. Dwa to to ze jest czesciowo sparalizowana, dretwiejaje rece i ma pol spralizowana noge. Trzy to to, ze ma usuniety worek zolciowy i problemy z watroba. A najgorsze to kregoslup. Ma jakas zaawansowanie #!$%@? kregoslupa :/ problemy z uszkodzonym kregiem, jakis torbiel. Mega ja boli. bierze zastrzyki, leki, gowno daje. Pomoglaby operacjaa ale w Polsce jest ryzyko zostania kaleka totalna i paralizu. W kanadzie ponoc 95% powodzenia jest, ale to kosztuje. Poza tym miala problemy nowotworowe jesli chodzi o szyjke macicy ale to nie bylo zaawansowane, cos tam pojezdzila do profesora do Warszawy i miala zabieg, na razie jest ok. No ale poza tym to najgorzej jest z kregoslupem i tym cisnieniem, sercem itd :( Masakra.

Ogolnie niedawno mame znalazla to:
http://www.rynekzdrowia.pl/Uslugi-medyczne/Nowatorska-operacja-kregoslupa-w-gryfickim-szpitalu,155949,8.html

I planuje w Gryficach ten zabieg ogarnac bo jej neurolog polecila. Tylko nie wiadomo jak z kolejkami i czy to drogie ;( Mama jeszcze mowila o Werbebroplastyce czy jakos tak, ale zabiegi w polsce po 10 tys. kosztuja. Mowilem mamie ze ja jej dam, kredyt itd. ale ona nie. Ehh. Juz nie wiemy co robic.

Ogolnie sorry za chaos ale pisze z telefonu. Szkoda mi mojej matki w cholere bo to niesprawiedliwe. Ona ma tylko 55 lat. Ile ja widze ludzi po 60 70 lat ktorzy maja super zdrowie i nic im nie jest. A moja mama tak cierpi :( I to nie jest kwestia tego ze mame nie dbala o siebie... po prostu takie zdrowie... moja matka to zlota kobieta, oddalaby serce dla mnie i swoje zyly by wyprula, tak bardzo mi jej szkoda bo cierpi, a chcialbym by zyla jak najdluzej :( Ona zawsze byla dobra, cierpla, nigdy nikomu zlego nie zrobila, mimo cierpienia starala sie byc radosna i w ogole ale to co jej sie dzieje ze zdrowiem to masakra. Zycie to #!$%@? mirki jest niesprawiedliwe

#zdrowie #medycyna #smutnezale #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Moja mama ma bardzo duze problemy z...

źródło: comment_MRZd66DKCWKyC4w4ulrs5bobPjD45kq4.jpg

Pobierz
  • 4