Wpis z mikrobloga

#takaprawda #seriale #mirkoserial #gownowpis Jezu, jak tylko zobaczyłem że ktoś zaczyna tworzyć wielką bitwę seriali od razu się #!$%@?łem, rozumiem że moje seriale będą same siebie eliminować bo jest dużo dobrych, ale jak mnie #!$%@? gdy widzę Gline kontra jakaś komedia girl coś tam i większość głosów jest na "żaden", Glina to najlepszy Polski serial kryminalny, tak wiem Pit bull, Prokurator, Paradoks, Ekstardycja, kto nie widział Gliny, można powiedzieć przegrał życie #takaprawda
http://media.teleman.pl/photos/glina-2003.jpg
herakliusz_atencjusz - #takaprawda #seriale #mirkoserial #gownowpis Jezu, jak tylko z...
  • 9
@Wiedmolol: w najgorszym przypadku stracisz tylko 40 minut, obejrz 1 odcinek, jeśli nie oglądasz czegoś tylko dlatego że jest Polskie bo wychodzisz z założenia że będzie biedno szaro i nudno to zamykasz sobie bardzo cenną skarbnice kultury. Filmy, muzyka są słabe nie z braku pieniędzy tylko braku talentu i nie mówię tylko o Polsce
@herakliusz_atencjusz to plebiscyt na najpopularniejszy serial a nie najlepszy. Też mnie drażni że fantastyczne ale mało popularne seriale odpadają w starciu z jakimś HIMYM czy innymi Walking Deadami. I jeszcze to tłumaczenie że na Oscarach nie ma rozróżnienia na kategorie. Po pierwsze na Oscarach nie ma seriali, po drugie akademia musi obejrzeć wszystkie nominowane obrazy zanim wydadzą werdykt. A jeśli chodzi o nagrody gdzie ocenia się seriale dzieli się je przynajmniej na
@Nech: Nie przez dobrą zmianę tylko średnie wyniki oglądalności. Tak jakby puszczanie go wieczorem na TVP Kultura miało gwarantować jakąkolwiek oglądalność.
@Hahazard: "– Nigdy nie byłem przekonany i nie jestem fanem tego serialu i tego sposobu ujęcia tematu, ale jestem prezesem telewizji publicznej, a serial został wyprodukowany w stu procentach przez Telewizję Publiczną w związku z okolicznością publiczną, jaką jest 250-lecie teatru w Polsce i musi być wyemitowany" - Jacek Kurski. Sugestia, że gdyby nie okazja do emisji - 250-lecie teatru - serial nigdy nie wyszedłby z szuflady.