Wpis z mikrobloga

Skończyliśmy z różowym naszą wigilię i jako ona spędza święta ze swoją rodziną a ja zostaje na święta sam, chciałbym przy okazji złożyć Wam życzenia, żeby jutro nie zawracać sobie głowy tym :)
Mam nadzieję Mirabelki i Mircy że w nadchodzącym roku prawie wszystko (nie wszystko może być okej, bądźmy realistami :)) pójdzie po waszej myśli. Dla mirków z #stulejacontent takich dziewczyn jakie ma @feuer, dla wszystkich z #gownowpis głupiego poczucia humoru jak @JakisGlupiKon a ekipie z #bukmacherka tylu pieniędzy co @m__b... I tak je #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º)

2016 nie był najlepszy ale warto pamiętać że 1916 był gorszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oby 2017 był lepszy! :)

Mircy z #syria jesteście najlepsi i dziękuję że zaraziliście mnie zainteresowaniem do tego konfliktu :)

@NadiaFrance Tobie też dziękuję mirku że jesteś, bo mimo że z reguły #!$%@? głupoty to było parę sytuacji gdzie dowiedziałem się ciekawych rzeczy i pomagales w tłumaczeniu podczas zamachu w Paryżu.

Dziękuję Wam wszystkim ze jesteście.
Dzięki @Moderacja @wykop @a__s @m__b

#oswiadczenie #rozkminy #zyczenia #swieta

Pobierz Hugenot111 - Skończyliśmy z różowym naszą wigilię i jako ona spędza święta ze swoją r...
źródło: comment_C7rG46GyixspylTCqLoRJa9Nx6S3IltR.jpg
  • 17
@Hugenot111: uuu smuteczek że z rodzinką się nie ułożyło, żeby na wigilie wpaść. Jeśli jesteście razem długo, znasz ich rodziców to wątpię żeby to była jakieś kłopotliwe. Gorzej jak znasz ich krótko i są specyficzni to lepiej siedzieć w domu xD Ja sam zastanawiam się czy bym chciał wpadać na wigilie do rodziców jakbym się wyprowadził. U nas to jest jakby mus robienia tego, gdy każdy pójdzie w swoją droge nawet