Wpis z mikrobloga

pytanie do mirków z xiaomi redmi 3, którzy mają szkło na ekranie. Jak macie wycięcie na głośnik i przednią kamere zrobione? Właśnie chciałem nakleić na ekran moje szkło, które dostałem w zestawie z pokrowcem i coś mi się nachodzi krawędź wycięcia ze środkiem kamery przedniej 0_o. Przecież przy takim naklejeniu można zapomnieć o korzystanie z kamery, otwór powinien być większy czy mniejszy? Ktoś miał coś podobnego?

#xiaomi #redmi3 #redmi3s #redmi3pro
Pobierz krzynek - pytanie do mirków z xiaomi redmi 3, którzy mają szkło na ekranie. Jak macie...
źródło: comment_fDQgRwwH9jYFJcTOol73Gq9osRXqbjza.jpg
  • 32
@FireDash: @YoSoyTom: @FireDash: @PurpleHaze: Kupowałem silikonowy pokrowiec za jakieś 12 cbln z allegro i na nim mi najbardziej zależało. Szkło gratis dodali, teraz chciałem wreszcie przykleić bo fabryczna folia już się zabomblowała a tu klops. Zamówię w takim razie prawilną którą polecacie po świętecznym szale zakupowym na spokojnie. Chyba że z tej uda się coś wyciąć i poszerzyć otworek :D
@krzynek: No to jedno marzenie spełnione, teraz tylko znalezisko w gorących. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szkoda, tylko że tego nie planowałem w sumie ( )

A to Twoje szkło przeszkadza w robieniu zdjęć ? Bo jak nie to olać, u mnie jest wycięty otworek na aparat.
@Dezynwoltura: nie nakleiłem go bo myślałem że będę musiał odesłać sprzedającemu. Ale jak przykładałem to krawędź przechodzi idealnie przez środek aparatu, będzie widać na kamerze na 100%. Wyżej wrzuciłem odpowiedź sprzedającego, ma mi wysłać jakieś inne szkło także może będzie lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)