Wpis z mikrobloga

#pytanie #psychiatria #a-----l #leki #ssri
Chciałem w sywlestra wypić "trochę" alkoholu. Czy odstawienie Zoloftu na tydzień przed piciem i później powrót do stałej dawki to dobry pomysł, czy wiąże się z jakimiś skutkami ubocznymi i może jednak mi się coś poważniejszego stać? Pił ktoś już biorąc jakieś SSRI?
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@in_dubio_pro_libertate: Więc wypicie dużej ilości nie wpłynie na to że dostanę jakichś wręcz nie wiem, drgawek z d--y? Mogę normalnie brać, wypic i nie obawiać się że coś mi się poważnego stanie?
  • Odpowiedz
@Aer0: chcesz ryzykowac pogorszeniem stanu dla glupiej najebki? Nie odstawia się leków podczas leczenia.
Zadzwon do lekarza, albo idz i zapytaj czy przy tych ktore bierzesz mozesz wypić, czy nie i ile, moj lekarz dawal rady w tym zakresie. Jak nie to odpusc picie, serio, nie warto.
  • Odpowiedz
@Lim3: Po kilku miesiącach od brania tego leku nie czuję już praktycznie żadnego działania. Stan to już dawno niby się pogorszył. Lekarz narazie stwierdził że nie ma potrzeby zwiększania dawki. Z ciekawości o ten a-----l zapytałem, bo słyszałem różne opinie.
  • Odpowiedz
@Aer0: generalnie to zależy od przypadku i od ilości, jak masz stany lękowe to wtedy nie jest to dobry pomysł, bo a-----l może je nakręcać, więc jeśli nie piłeś wcześniej podczas brania leków, to nie wiem, czy Sylwester jest dobrym momentem na takie eksperymenty. zawsze lepiej nie, ale wszystko zależy od tego, jak będziesz się czuć. warto tego dnia nie brać tych leków, jeśli chcesz pić. odstawienie natomiast na tydzień
  • Odpowiedz