Wpis z mikrobloga

dajcie jakieś protipy o czym gadać z dupeczkami żeby je to interesowało i nie wyjść na dziwaka albo debila. ćwicze tera social skill i próbuje coś swirowac z cipkami przez neta ale nie dość że jestem zwyczajnie głupi to jeszcze przespałem wszystkie lata socjalizacji. do tej pory wychodziłem na kompletnego jelopa i dopiero tera to zrozumiałem. czaicie że ja potrafiłem opowiadać dupeczkom na #badoo albo #tinder o tym jak cpalem mefedron albo o tym że jestem bezrobotny i co mi powiedzieli w urzędzie pracy albo u psychiatry. albo im opowiadałem o przedawkowaniu i że śmierć yo ciekawe doświadczenie. aaa ale tera zazenowanie odczuwam jak se to przypomnę. no cóż. czas się zmienić. dajcie jakieś tematy dobre to się podszkole w nich. książki? filmy? #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski
  • 17
@RegalWK: przecież nie będę rozmawiał z ludźmi o internecie jak jakiś ułomek. czasami trochę obserwuję różnych studenciaków albo licealistów o czym gadają ze sobą i zauważyłem, że zdarza im się właśnie coś tam plotkować o internecie albo memach. hehe a widziałeś tamto i tamte, hehe no beka, a tamten obrazek to widziałeś, hehe a tam to napisali tak i tak, hehe duda, hehe grupa na facebook. no kurcze, to jest żenujące.
@RegalWK: tzn? sorry ale jak dla mnie to żenujące żeby żyć jakimiś śmiesznymi obrazkami lub historyjkami stworzonymi przez mateusza z 3c podczas przerwy w odrabianiu lekcji. nie biorę internetu na serio ani też nie interesuje mnie on na tyle żeby opowiadać o nim z innymi ludźmi