Wpis z mikrobloga

Chwała Innosowi!

Poprzedni posłaniec został zjedzony przez polne bestie, to napiszę jeszcze raz. Wynik negocjacji ze zbuntowanymi chłopami na wyspie Khorinis to jest jakaś porażka. Ja myślę, że to rolnicze, #!$%@? głupie społeczeństwo, ta #!$%@? banda wieśniaków która przyłączyła się do tych #!$%@?ów karakanów z farmy Onara to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy, jeśli tyle dla was znaczy, ludzie, takie zaangażowanie w wojnę z Orkami jak Króla Rhobara, gdzie oddał wam batalion paladynów, statek, najlepszych dowódców, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to te #!$%@? 70 czy 80 procent plonów, to was powinno się #!$%@?ć #!$%@?. Tak się powinno was #!$%@?ć, jak tylko was może #!$%@?ć Onar. Orkowie was tak nie wyruchali jak wyrucha was Onar #!$%@?. Aż was kukle #!$%@? będą swędziały. Z bólu.

To jest dramat #!$%@?! To jest dramat, że na tej antyludzkiej wyspie, na tej wyspie na której magowie #!$%@? nie byli w stanie założyć porządnie magicznej bariery i przekazać Garondowi zbiorów rudy. Że tego człowieka zbeszczeszczono, że ten człowiek ma cztery nierentowne kopalnie, że te orkowe #!$%@?! Powtarzam – orkowe #!$%@?! Orkowe #!$%@? tego człowieka napadały bezpodstawnie i przez lata oblężały zamek w Górniczej Dolinie, że to nie jest czymś wartym tego, żeby tego człowieka wesprzeć w walce częścią zbiorów.
Będą was najemnicy ruchali w dupę. Będą was najemnicy #!$%@? dymali tak, jak was orkowie nie dymali. Ta #!$%@?, ten mały karakan, #!$%@? Onar – śmieć! Zniszczy was. Sentenzy, Raoule, Sylvie, generały Lee – będą wam #!$%@? odbierali smak życia. Wy #!$%@? idioci! Zbuntowani, farmerscy idioci!

Ja mam to w piździe #!$%@?! Bo mnie stać na wszystko! Będę żył #!$%@? tak. #!$%@? do Myrtany, już żagle spuszczone, z Khorinis i będę się z was #!$%@? wsiowi frajerzy śmiał! Żeście takie głupie są. Tacy #!$%@? debile, którzy to #!$%@? onarskie wybrali. Nie dla Rhobara, nie dla chwały Innosa, tylko dla jakichś #!$%@?ów Onarów, właścicieli ziemskich w dupę #!$%@? #!$%@?. Na najemników #!$%@?ńców robić… To właśnie jest ta #!$%@? wyspa. Przez taką #!$%@?ę wyspę, przez was #!$%@?, #!$%@?, nic się w tej wojnie nie zmieni. Bo jesteście #!$%@? warci i trzeba was #!$%@?ć, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą zbuntowanych #!$%@?ów, nieudaczników – rozumiecie to?

A wam kochani, którzyście nie opuścili mnie, którzyście wspierali moje wojska swoimi plonami – dziękuję. Bo to garstka farmerów. Garstka farmerów, dzisiaj to są dwa-trzy gospodarstwa. Może cztery. Oddaj ten posążek Innosa, bo ci go zabiorę na amen. Tak, tak, tylko to się #!$%@? na tej #!$%@? wyspie nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie #!$%@?, że jesteście prymitywami. Że #!$%@?, wasze #!$%@? pola uprawne to jest wasz majestat! Wasza godność. Robota #!$%@? w polu i chlanie pod Harpią – to wy #!$%@?, farmerzy. #!$%@? z wami.

Nie warto było #!$%@?, nie warto było zrobić nic, co by się… Aahh szkoda #!$%@? gadać, szkoda szczępić ryja naprawdę, niech was… Słuchajcie, Ci, którzyście głupie #!$%@? dołączyły do Onara, niech was Beliar pochłonie, #!$%@? warci jesteście, antymyrtańczykami jesteście. Dobranoc.

#pasta #gothic #heheszki
Saper9 - Chwała Innosowi!

Poprzedni posłaniec został zjedzony przez polne bestie, ...

źródło: comment_slHsqAlQDM1gUU0KAN8AIn7HDMOBIjPB.jpg

Pobierz
  • 5