Wpis z mikrobloga

hej Mirki.

Mam do Was ogromną prośbę. Nagrałem dziś jak kierowca tira uszkodził samochód w #krakow na początku chciał mi zapłacić 200zł bym nie dzwonił po bagiety, a później uciekł jak się nie zgodziłem.

Prośba dotyczy pomocy w rozczytaniu tablic. Na moje oko to będzie DJA 96P6 i DJA 81723 ale nie jestem pewien. Druga prośba odnosi się do wycięcia klatki i przybliżenia facjaty sprawcy. Podlinkuje wideo prosto z kamery

wideo nr 1
https://drive.google.com/open?id=0BwgkO9n_LDcVWXBxSG4tV1RRRmc
wideo nr 2
https://drive.google.com/open?id=0BwgkO9n_LDcVQVd1anMtNDBaZHc

#wideorejestrator #pytanie #afera #samochody #auta #pytaniedoeksperta #kamerasamochodowa
KlopsBobs - hej Mirki.

Mam do Was ogromną prośbę. Nagrałem dziś jak kierowca tira ...

źródło: comment_BNuyvyzSk7n7clhrnVd6fBGPlpx6xXgl.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
Biedny Swift. To całka ewidentna. Same niepomalowane drzwi kosztują koło 2k, nie ma zamienników. Przechodziłem podobne uszkodzenie (przeoranie całego boku, ale niżej).
  • Odpowiedz
@jaskiniowiec88 zazwyczaj wycena nie jest ok, to raz. Dwa, ubezpieczyciel wystawia "wrak" na swojej platformie sprzedaży, gdzie osiąga zawyżoną cenę. I najlepsze jest to, że ten ktoś kto "zalicytował" taki hajs nie musi kupić wraku, ale od tej ceny dają Ci różnicę. Podsumowując, masz niską wycenę przed całką i wysoką cenę wraku - dostajesz mało siana. Możesz też pozbyć się auta za kwotę wyceny. Oba warianty się nie opłacają. Przerabiałem to
  • Odpowiedz
@cibronka:

zazwyczaj wycena nie jest ok, to raz.

1. Jeżeli wycena nie jest ok - to bierzesz swojego rzeczoznawce i za ~150 PLN masz prawidłową wycenę auta.

Dwa, ubezpieczyciel wystawia "wrak" na swojej platformie sprzedaży, gdzie osiąga zawyżoną cenę. I najlepsze jest to, że ten ktoś kto "zalicytował" taki hajs nie musi kupić wraku, ale od tej ceny dają
  • Odpowiedz
@KlopsBobs: Wołaj jak właściciel auta będzie dzwonił albo policja znajdzie go ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jako właściciel auta dał bym ci więcej niż te 200 zł co chciał ci ten #!$%@? z tira dać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dostała mandat za złe parkowanie.


@KlopsBobs: I dobrze, to co się dzieje w okolicy z parkowaniem to jeden wielki rak, ludzie parkują jak chcą więc trzeba dawać za to mandaty.
  • Odpowiedz
@KlopsBobs: O jak kisnę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Przecież tir ją przeciągnął na ulice xDDDDDDD Widać na wideo. Dobrze że masz nagrane że tir przemieszcza auta ciekawe co debile ze straży miejskiej powiedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz