Wpis z mikrobloga

hej Mirki.

Mam do Was ogromną prośbę. Nagrałem dziś jak kierowca tira uszkodził samochód w #krakow na początku chciał mi zapłacić 200zł bym nie dzwonił po bagiety, a później uciekł jak się nie zgodziłem.

Prośba dotyczy pomocy w rozczytaniu tablic. Na moje oko to będzie DJA 96P6 i DJA 81723 ale nie jestem pewien. Druga prośba odnosi się do wycięcia klatki i przybliżenia facjaty sprawcy. Podlinkuje wideo prosto z kamery

wideo nr 1
https://drive.google.com/open?id=0BwgkO9n_LDcVWXBxSG4tV1RRRmc
wideo nr 2
https://drive.google.com/open?id=0BwgkO9n_LDcVQVd1anMtNDBaZHc

#wideorejestrator #pytanie #afera #samochody #auta #pytaniedoeksperta #kamerasamochodowa
KlopsBobs - hej Mirki.

Mam do Was ogromną prośbę. Nagrałem dziś jak kierowca tira ...

źródło: comment_BNuyvyzSk7n7clhrnVd6fBGPlpx6xXgl.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pies_ogrodnika: i tak i nie. Dzwonił do mnie później policjant i sam przyznał, że za długo to trwa ale ma ograniczoną ilość osób na rejon (ściąganie z innego jest podobno problematyczne) i w pierwszej kolejności wysyłał funkcjonariuszy do "poważniejszych" przypadków.
  • Odpowiedz
@KlopsBobs: taki piękny Swift był, no kuźwa ( ͡° ʖ̯ ͡°) kierowcy tirów w Krakowie to plaga, mi rozwalił w aucie przedni kierunkowskaz + kawałek boku, policja umorzyła z powodu niewykrycia sprawcy, ale nie trafił mi się taki dobry człowiek jak Ty.
Propsy dla Ciebie, ale jak trzeba będzie jechać na rozprawę, to jedź choćby skały srały, niech się Janusz nie wywinie.
  • Odpowiedz
  • 2
zadzwoniłem, nawet czekałem godzinę. Nikt nie przyjechał. Po 4h byli na miejscu.

@KlopsBobs: Nie no Ty jesteś niepoważny - z takimi pierdołami na policję dzwonić?
Trzeba było powiedzieć, że chyba widzisz jakiegoś przestępcę zażywającego marihuanen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KlopsBobs: Miałem kiedyś podobną sytuację:
babka cofając wjechała w drzwi kierowcy,
wysiadła zobaczyła, że ja nie mogę wysiąść, więc wsiadła do samochodu i odjechała.
Poszedłem na komisariat złożyłem wyjaśnienia.
Po około 5 miesiącach zadzwonili z sądu że wygrałem sprawę :D
  • Odpowiedz
@KlopsBobs: Zawsze dzwoń po bagiety.
Wtedy dowalą winnemu mandat - tobie nie leci ze zniżek AC / OC.
Za hajs ubezpieczalni robisz sobie auto jak trzeba - tylko pamiętaj aby wybrać opcje wypłata środków na podstawie kosztorysu warsztatu.
Idziesz do ASO i robią Ci kosztorys odpowiedni.
A auto przywracasz do stanu pierwotnego i ASO rozlicza się z ubezpieczalnią bezpośrednio co do hajsu, a Ciebie nic nie interesuje.

Proste.
  • Odpowiedz