Wpis z mikrobloga

hej Mirki.

Mam do Was ogromną prośbę. Nagrałem dziś jak kierowca tira uszkodził samochód w #krakow na początku chciał mi zapłacić 200zł bym nie dzwonił po bagiety, a później uciekł jak się nie zgodziłem.

Prośba dotyczy pomocy w rozczytaniu tablic. Na moje oko to będzie DJA 96P6 i DJA 81723 ale nie jestem pewien. Druga prośba odnosi się do wycięcia klatki i przybliżenia facjaty sprawcy. Podlinkuje wideo prosto z kamery

wideo nr 1
https://drive.google.com/open?id=0BwgkO9n_LDcVWXBxSG4tV1RRRmc
wideo nr 2
https://drive.google.com/open?id=0BwgkO9n_LDcVQVd1anMtNDBaZHc

#wideorejestrator #pytanie #afera #samochody #auta #pytaniedoeksperta #kamerasamochodowa
KlopsBobs - hej Mirki.

Mam do Was ogromną prośbę. Nagrałem dziś jak kierowca tira ...

źródło: comment_BNuyvyzSk7n7clhrnVd6fBGPlpx6xXgl.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
@sad_pepe: @KlopsBobs:

Art. 49. 1. Zabrania się zatrzymania pojazdu:

p1. na przejeździe kolejowym, na przejeździe tramwajowym, na skrzyżowaniu oraz w odległości mniejszej niż 10 m od przejazdu lub skrzyżowania.

Skrzyżowanie – przecięcie się w jednym poziomie dróg mających jezdnię, ich połączenie lub rozwidlenie, łącznie z powierzchniami utworzonymi przez takie przecięcia, połączenia lub rozwidlenia.
  • Odpowiedz
@KlopsBobs: Trochę się zgadzam, ale bywam w tych okolicach codziennie, parkowanie na skrzyżowaniu, na chodniku, zbyt blisko przejścia dla pieszych (zwłaszcza w miejscu gdzie zaczyna się twój pierwszy film po tym jak skręciłeś w lewo) to codzienność w tych okolicach i kierowcy zwłaszcza KRA, KOL itp pozwalają sobie na zbyt wiele i cieszę się zawsze tam na widok SM lub Policji.

  • Odpowiedz
@MINDGAME suzuki Swift 4 średnia wartość na allegro 15 tys, więc całki nie będzie. Ja w Passsacie b5 fl gdzie do wymiany zderzak lampa i hak szkodę oszacowano na 5800 zł wg firmy zajmującej się odszkodowaniami. Ubezpieczyciel oczywiście zanizyl wypłatę do 1700 dlatego sprawa w toku( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MINDGAME suzuki Swift 4 średnia wartość na allegro 15 tys, więc całki nie będzie. Ja w Passsacie b5 fl gdzie do wymiany zderzak lampa i hak szkodę oszacowano na 5800 zł wg firmy zajmującej się odszkodowaniami. Ubezpieczyciel oczywiście zanizyl wypłatę do 1700 dlatego sprawa w toku( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KlopsBobs: Szacun za podjęcie sprawy!

Jak można być tak #!$%@?, żeby komuś rozwalić auto i uciekać, nigdy nie ogarnę. Oby z niego pięknie regresem ściagnęli, przy tej szkodzie całość kosztów to bez problemu będzie sumka, która nieco tego tirowca zadziwi.
  • Odpowiedz
@ElCidX: przepraszam, że dopiero teraz. Generalnie jest spoko. Wyszło mnie koło 220zł z ali. Osobiście kupiłbym coś lepszego bo mimo słonecznego dnia nie tak łatwo odczytać blachy. Nauczyłem się by mówić nr tablic by mikrofon wyłapał.
  • Odpowiedz