Wpis z mikrobloga

O #!$%@? ale beka - ktoś ubiera się zgodnie z własnym upodobaniem i według własnego komfortu i odczuwania zimna. Czacie? - 2 stopnie na dworze, a oni bez czapek, szalików wełnianych i 2 polarów pod spodem. No nie wierzę!!! Ja np. lubię taka pogodę, poza tym chodzę dosyć szybko i w technicznych rzeczach, więc serio mi starcza koszulka z merynosa, sweter i cienki windsotpper na wierzch i uwierzcie, że jest mi zapewne
  • Odpowiedz
  • 0
@mitch0107 #niebieskiepaski wcale nie są lepsze jeśli chodzi o gołe kostki. Moja koleżanka z pracy wciąż chodzi na zewnątrz w niskich conversach i twierdzi, że jest jej ok, ale jej wiecznie czerwone kostki wskazują na coś innego raczej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
xD jak można sie #!$%@?ć do kogoś bo nie nosi puchowej kurtki, pięciu polarów i jeszcze butów à la timberlandy przy temperaturze -1, przez całą zime chodze w stan smithach albo zamszowych biegówkach, zwykłych spodniach i w bomberce i jest spoko
  • Odpowiedz
i te adidasy w zimie...


@staryhaliny: Nie, trzeba #!$%@?ć w butach do chodzenia w górach jakbyś pokonywał zaspy i jeszcze kurtka na Syberię przy -2. Nikt nie może być inny, wszyscy mają tak samo chodzić jak panicz sobie wymarzył bo jakiś stulej mnie obśmieje xD

To akurat jeszcze jestem w stanie ogarnąć, bo jak pokaże kawałek nogi i dupy to jej się pewnie atencja zgadza... ale kostki....?


@mitch0107: Lepiej prezentują
  • Odpowiedz
@staryhaliny: Ja się zastanawiam wtedy gdzie one maja łeb, niedość ze dały sobie wmówić ze za krótkie spodnie alla woda w piwnicy są seksowne to jeszcze idą nie ważne czy śnieg czy chlapa czy -10 ale idą.
  • Odpowiedz
@mitch0107: w Londynie na pęczki takich, w tym kolesi, a ciepło nie jest.
Tylko, że to nic. Codziennie, nawet przy 0°C widuję ludzi w krótkich spodenkach, a nawet spodenkach i tylko t-shircie.

Nie kumam motzno.
  • Odpowiedz
@piopod94: czepianie się głupich ludzi podążających bezmyślnie za śmieszną modą nigdy nie będzie nudne.
Latem za krótkie spodnie tylko głupio wyglądają ale mogą być praktyczne gdy jest gorąco. Natomiast zimą to czyste #!$%@? mózgowe.

#bekazpodludzi
  • Odpowiedz