Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza pucharowa – Mecz 14

Tag do obserwacji: #mirkoserial | Wyniki fazy pucharowej: KLIK

WAŻNE! Prócz głosowania proszę także o plusowanie ankiet, gdyż samymi głosami nie da się już najwyraźniej wejść w gorące, a jest to konieczne żeby w zabawie wzięła jak największa liczba osób. Dziękuję :)

Zasady: W ankietach głosujemy na najlepsze naszym zdaniem seriale. Wedle życzenia Mirków i Mirabelek, tym razem ocenimy seriale aktorskie powstałe w latach 2000-2016! Do kolejnej rundy przechodzi serial z większą liczbą głosów. Seriale zostały rozlosowane po wcześniejszym podzieleniu na koszyki zgodne z ich popularnością w fazie grupowej oraz oceną na Filmwebie, nie dojdzie więc do sytuacji, w której już na samym początku spotkają się najlepsze seriale. Głosowania trwają do momentu zapisania wyników, ale nie krócej niż 24 godziny.

Proszę o głosy, plusy i obserwowanie tagu.
Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta
#utopia #sixfeetunder
Matt_888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza pucharowa – Mecz 14

Tag...

źródło: comment_AkIeIXCP7eLAZxph1aYKbCiJqvRupmxm.jpg

Pobierz

WYBIERZ NAJLEPSZY SERIAL

  • Utopia (2013) 62.0% (609)
  • Sześć stóp pod ziemią (2001) Six Feet Under 38.0% (374)

Oddanych głosów: 983

  • 16
@Matt_888: Widziaem oba seriale więc zabiorę głos.
Utopia to naprawdę dobra brytyjska produkcja, gdzie walory wizualne(nasycenie kolorów w tym serialu to orgazm dla moich oczu był) i historia(która nie nuży, nie jest też jakoś mocno przewidywalna i trzyma w napięciu) są naprawdę dobre. Jeśli bym miał się do czegoś doczepić to do tego, że został anulowany po 2 sezonie i niestety niedomknięto paru wątków
Jednak Sześć stóp pod ziemią to pewna
@ejadaz689: Też oba widziałem i zgadzam się, że six feet under to perełka wśród seriali i ma nieziemski klimat, ale jednocześnie Utopia to tak oryginaly i ciekawy serial, że mój głos idzien na Utopie bo jednak coś tak innego niż wszystko zdarza się raz na długi czas.

Ogólnie to jest najmocniejsza para jaka do tej pory była na tym etapie turnieju - oba zasługują żeby być w top10 zawodów. Szkoda, że
@ejadaz689: Mam podobne przemyślenia. Z jednej strony Six Feet Under ma to niesamowite zakończenie, które mnie zachwyca do dziś, ale miało też pewne przestoje w 3 sezonie, przez które ciężko mi było przebrnąć. Ja oddaję głos na Utopię, bo kadry czy muzykę można traktować jak udział w nabożeństwie. Szkoda, że dwie tak genialne produkcje spotkały się tak wcześnie.