Wpis z mikrobloga

@trciacho: XD przeciez NFC to jeszcze gorsze gowno niz Bluetooth. Teraz używa się zwrotów "daj linka" albo "poszukaj w necie" i tylko do zdjęć. Czasy w których był mały dostęp do internetu już minęły, nie trzeba zgrywać od znajomych. Obudź sie XD
  • Odpowiedz
@trciacho: tak, wiele kamer ale musisz miec wiele telefonów Niepotrzebny dodatek. Jest podwójna kamera w 7, posiada większa funkcjonalność niz reszta bo robi zdjęcia z rozmyciem. Szukaj tego w innych telefonach
  • Odpowiedz
@LewactwoNajlepsze: Tu masz rację, konkurencja tego nie ma, jak i wielu rzeczy. Tylko wszystko ma swoją cenę... z tą ceną zawsze jest problem. Iphone 7+ 3,9 tys. zł. Iphone 6s 2,8 tys zł + aparat kompaktowy za 1,1 tys zł - który będzie najprawdopodobniej robił lepsze zdjęcia niż 7+.
  • Odpowiedz
@trciacho: wątpię, ludzie mają dziwną myśl że biorąc iPhone przepłaca sie. Tak naprawde dostajesz sprzet lepszy niz ten z Androidem. Kupiłem 6s i jestem w szoku. Telefon jest warty każdej złotówki. Robi takie zdjecia że nie zrobisz lepszych aparatem za 600 zł. Do tego świetny ekran ktory znakomicie wszystko odzwierciedla. I tak mozna ciągnąć temat. Jak chcesz hejtowac Apple to hejtuj, twoja sprawa. Ja wiem jakie to jest i nie
  • Odpowiedz