Wpis z mikrobloga

@Akos: ( ͡° ͜ʖ ͡°) I tak już dziś nie zaśniesz o sensownej porze. Gdybym był tobą, i wrzucił na noc 100, to bym teraz polazł na spacer rzeczywiście, ale krótki, żeby nie dostać jakiegoś zapalenia płuc potem. Z muzyką dobrą.
A potem wrócił do domu i pooglądał coś (avatar, rick and morty, czy coś podobnego)
@Aerials: oprócz pojedynczych wyjątków głównie tripowałem sam, a ten stan mocno skłania do przemyśleń. człowiek spogląda na siebie i na swoją sytuację z zupełnie innej perspektywy, jakby oczami innej osoby. doświadczenie, które otwiera oczy na wiele rzeczy.

przestałem jarać zielsko, które mnie wyniszczało w każdym aspekcie życia - nie chciało mi się uczyć, nie chciało mi się ćwiczyć, jadłem niezdrowe rzeczy, a jedyne co sprawiało przyjemność to zjarać się i usiąść
@anotherpoint @kubako @Lewitujacy_Judasz: Chciałbym wam chłopaki podziękować, nawet takie internetowe wsparcie sporo mi dało i ogólnie ten trip uważam za wyjątkowo udany. No i obyło się bez przeziębienia, sam pewnie bym to olał i wyszedł w samym t-shircie. No i wesołych świąt.

Dziś powtórka, uwzględniłem tolerancję ( ͡° ͜ʖ ͡°)