Wpis z mikrobloga

@Allbis: W życiu tej pasty nie widziałem, ale przez ostatnie 30 minut szukałem jej dla Ciebie pod wszelkimi możliwymi kombinacjami i nic :-| Żeby nie być bezproduktywny, daję zamiennie pastę o typie który kupuje dziewczynie na prezent krótkie spodenki, stanik sportowy i koszulkę. Chociaż tyle...

Byłem sobie dziś z loszką w Decathlonie, gdyż chciała sobie wybrać ciuszki do biegania.

Wchodzimy do sklepu i już od pierwszego rzutu okiem go zauważyłem -
@Turbator: dzieki stary xd tez wlasnie czeslaem caly internet zeby nie pytac o paste ktora znajduje sie w 5min nawet pytalem kumpli i mowili ze nia pamietaja takiej pasty to czulem sie jak w jakims truman show albo wyspie tajemnic ze ja sobie wymyslilem xddd ale sobie pozniej przypomnieli jednak dalej jej nie znalazlem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Turbator: jest warta XDDD niestety nie pamietam, pasta leciała ze gosc ma pomysl na prezent dla dziewczyny i kupuje jej kilka kg bialka i kreatyny i jakies #!$%@? przedtreningowki #!$%@? i ona tak sie lekko usmiecha niezrecznie i mowi dziekuje i on po miesiacu sie pyta "oo widze ze prezent stoi i go nie uzywasz, to moge sobie to wziac"?? i mowie wam polecam bo juz 3 rok robie na tym
@Allbis
@Turbator

Bądź mną
Oglądaj film z dziewczyną
Mówi, że idzie siusiu do kibelka
Nie ma jej już dłuższą chwilę
Zapukaj do drzwi i spytaj, czy wszystko gra
„Tak tak, zaraz wychodzę”
Ma jakiś dziwny, ociężały głos
Zrób się podejrzliwy
Krzycz „WCHODZĘ!”
Odkrzykuje, żebym tego nie robił
Za późno
Zobacz, jak siedzi na kiblu
Każ jej #!$%@? wstać
Musisz ją zrzucić, bo odmawia
Spójrz do sedesu
Tak jak podejrzewałem, leży w nim