Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@break90: no oby nie popelniano nadal bo to mimo wszystko zly prognostyk takie ryzykowanie. wam juz nie potrzeba ryzyka tylko powolne budowanie klubu. moj klub czyli pogon tez budowano od zera, ale duzo spokojniej, obecnie mamy swietna sytuacje finansowa, tzn nie jest za bogato ale stabilnie i do przodu.
@Perlo ryzyko było pół roku temu i było trochę niefajnie to budowane. Ale już jest nowy zarząd, który wie że musi być spokojnie i bez jakiegokolwiek zadłużenia. Poza tym jedna bardzo pozytywna rzecz. W budżecie na przyszły rok zakładano 2 tysiące karnetów w wariancie pesymistycznym i 3500 w optymistycznym. Już jest prawie 5200 a myślę że może do tych 7 tysięcy dojść. To dodatkowe kilkaset tysięcy złotych więcej co na tym poziomie
@Perlo myślę że w przypadku Widzewa problem był taki, że zza ratowanie/tworzenie od nowa klubu wzięli się ludzie, którzy kochają Widzew lecz niestety zbyt dużego doświadczenia w prowadzeniu klubu nie mają. Musiała nastąpić zmiana a że media jak zwykle narobiły szumu i zamieszania to cóż. Wszystko zmierza ku dobremu!
@brednyk: i kogo obchodzi mecz termaliki? jak ktos oglada to dla rywala, a nie dla nich.

Nic do klubu nie mam, zarzadzanie faktycznie bardzo fajne itd, no ale mimo wszystko, miejsce takich klubow to nizsze ligi
@Perlo: mylisz się, to moja ulubiona drużyna w tym sezonie. Zawsze lubię kopciuszków i tych co potrafią być wysoko mając do dyspozycji piłkarzy za góra 600k pln. Ba, oglądałem kilka ich meczy w tym sezonie np wygrany pojedynek ze Śląskiem czy ostatni mecz z Pogonią. Lipskowi też mocno kibicuję.
@brednyk: Ciekawostka i tyle, na dluzsza meta marketingowo nie oplaca sie to w zadnej lidze, trzymanie takich zespolow. Plus Nieciecza ma Michniewicza, graja tak #!$%@? brzydka pilke ze szkoda gadac. Owszem czasami efektywna ale ich mecze bola, tak samo jak bolaly Pogoni w tamtym sezonie
A kibicowanie Lipskowi to juz zenada xD Klub bez tozsamosci, kupiony przez radbulla, wyklety przez kibicow... dramat.
@Perlo: tożsamość to nuda, kompletnie nie szanuję tych którzy poraz kolejny zachwycają się meczami typu Arsenal - Bayern czy PSG - Barcelona. Co roku te same mecze w LM i gdyby nie reforma oglądalibyśmy wielkie budżety. A podobno LM ma iść własnie w taką stronę. Fascynowałem się Groclinem, fascynuję się Bruk-Betem. Pewnie na krótkom ale co tam. Nie mam maniery bycia z klubem przez całe życie. Nie pochodzę z miejscowości, w
@Perlo: każdy klub funkcjonuje za pewną kasę. Lepiej jak jest to znana firma niż miasto miałoby dokladać do biznesu. Zobacz kto tam gra, nie ma żadnej wielkiej gwiazdy. Najlepsi zawodnicy (dwójka) są oceniani na 10-11mln. To rarytas jak na Bundesligę. Takie Moenchengladbach, Wolfsburg czy Schalke z dużo większymi budżetami sobie nie radzą.
@brednyk: nie rozumiesz... to klub wydmuszka. odejdzie rb i nie bedzie klubu, oni sa uzaleznieni od ich kasy. to twor jak psg czy chelsea z jednym bogatym wlascicielem, oparty na glupim pompowaniu kasy a nie na solidnej budowie podstaw klubu. Plus RB wykupil ukochany klub grupie ludzi, zmienil im logo i nazwe tylko zeby sie reklamowac... #!$%@?. ale spoko kibicuj sobie komu chcesz