Wpis z mikrobloga

@pedros92: to z tym ze dzis ma byc w paczkomacie to najwieksze #!$%@?. Tez tak@mialem przez 3 dni. A najlepsze ze spotkalem kuriera ktory obsługiwał ten paczkomat i go nie pobierał. Wiec to cale śledzenie paczki to jedna wielka ściema
  • Odpowiedz
@kubucza raz w systemie zła paczkę doręczylem i ktoś dostał email że odebrał paczkę. Przyszedł do mnie i Kuna dałem. Zwykły błąd, paczka powinna być w aucie.
  • Odpowiedz
@Hrabia_Serek_von_Hochland: i stać 2 godziny razem z emerytami płacącymi za rachunki xD
to z dwojga złego już wole te paczkomaty, w sumie mi się nigdy nie zdarzyło żeby paczka nie była w paczkomacie tylko gdzieś obok
  • Odpowiedz
@rdy: Widziałem te ich zajebiste mobilne paczkomaty w postaci jakiegoś dziadka czytającego książkę na fotelu kierowcy oraz bagażnika wypełnionego paczkami i otwartego na oścież. Zero zainteresowania osobami kręcącymi się przy tych paczkach, mógłbym podejść wziąć coś i sobie pójść, a nawey by nie zauważył... Już nawet ta akcja ze zdjęcia co paczki leżą w kałużach.
Sorry, wolę odbiór na poczcie. Paczka przynajmniej dojdzie, najwyżej poczekam max 10 minut.
  • Odpowiedz
@MichalQ20: Też tak myślałem. Jest jeden problem. Nie ma auta (,) Mijam je codziennie od miesiąca, a dziś nie ma.
Kurier prawdopodobnie ukradł moją paczkę i uciekł do Meksyku.
  • Odpowiedz
@sosna119 : Ja dwa lata temu, okres przedświąteczny - kuriera nie wezmę, bo nie mam jak za dnia odebrać paczki, na pocztę nie, bo długie kolejki, będę sprytny i zamówię do paczkomatu, odbiorę hehe wieczorem.

Skończyło się na 45cio minutowym staniu w kolejce do tymczasowego punktu. Na mrozie.

Żeby zamawiać cokolwiek w grudniu do paczkomatu trzeba być masochistą.
  • Odpowiedz