Wpis z mikrobloga

@przem81: nie szukaj sensacji. Na ich stronie było info ze paczkomaty nie mieszczą wszystkich przesyłek w tym okresie i dają dla wygody klientów paczkomaty mobilne.


Ale wysylaja jakiegos smsa, czy trzeba samemu sie domyslic? Juz czekam 1,5 tygodnia na paczke, a status, że już dzisiaj powinno być w paczkomacie jest od 5 dni.
  • Odpowiedz
  • 27
Dostałem maila, że moja paczka czeka w takim busie dziś do 20, a przed chwilą mnie poinformowali, że już ją odebrałem. Super obsługa bulwo... Gdzie jest moja paczka?
  • Odpowiedz
@PrzyrkrytyArdrian: No niby tak. Jak zamaiałem 2 telefony przez DPD z metalowymi obudowami (Meizu m3 note i Redmi 3s) to odczekałem chwilę przed włączeniem, żeby się para w środku nie skropliła bo przypałowo by było... Z plusów to tyle, że nie leżały w kałuży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#!$%@? trzymają przeze mnie nadane 13 grudnia paczki - jak ma być miejsce w paczkomatach jak od wielu dni nie wyjmują nadanych? xD Jakiś cyrk, tym bardziej że regularnie ich poganiam (opieprzam) aby kurier je wreszcie wyjął z Paczkomatu bo przez to nie mogę nadać kolejnych.
  • Odpowiedz
Ta firma to żart. Jak nie było mnie w domu, to przyszedł listonosz inPost z listem poleconym zostawił awizo i mam do odbioru list... TRZY miasta dalej (Gdynia > Sopot > Gdańsk > Kowale za Gdańskiem). Nigdy więcej tej pseudo firemki. Człowiek chce oszczędzić kilka zł na przesyłce, a później żałuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@przem81: @b__k: @ElCidX: Zamawiałem paczkomatami w tym tygodniu 3 razy. Raz paczkomat był przepełniony i w samochodzie czekała na mnie zmarznięta pani kurier, która mi wręczyła paczkę po podaniu numeru paczki i numeru telefonu. Po prostu kurier #!$%@?, a nie paczkomaty do dupy...
  • Odpowiedz
U mnie w mieście jest tak samo, paczki lezą na Ziemi pod daszkiem a obok nich stoi pan, który je wydaje. A gdy spadnie śnieżek to paczki nie lezą na glebie tylko zostają w aucie:)
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: w paczkomacie przy mojej firmie w wwa sytuacja była identyczna a pana kuriera nigdzie nie było więc mogę wnioskować że to nierzadka sytuacja jeśli chodzi o InPost. Ostatnio pikują równo w dół
  • Odpowiedz