Wpis z mikrobloga

@piejeLed: #!$%@? rodzinka, kasy wczesniej tez nie mialem, teraz juz zarabiam, ogolne zaczynam wychodzic z dolu. Ryj mysle calkiem ok, jakby nie #!$%@? wlosy to 8/10 spokojnie, ale sa przeszczepy wiec spokojna glowa ()
@PrzegrywWykopek: tak swoja droga to nie radze wpadac w stulejowy sen, jak sie z niego obudzisz to prawe jakbys sie zamrozil na x lat, i obudzil w innej rzeczywistosci,
@wyjde_z_przegrywu: Za tydzień 24 lvl już wbijam. Tak przez ostatnie kilka miesięcy podjąłem próby wyjścia z przegrywu, pół roku temu nawet spotkałem się dwa razy z różowym z badoo, ale wygląd jej mi nie pasował (spotkałem się dla podbicia skillów xD , wiedziałem od razu, że nie jest dla mnie choć ta już mi przy drugim spotkaniu mówiła, że się zakochała we mnie...). Mam nadzieję, że uda mi się z tego
@wyjde_z_przegrywu: Teraz np. też przegrywam na kanapie z telefonem w ręku i odpalonym mirko, ale #!$%@? tam. Sylwester też z wypokiem, albo innym polsatem. Wierzę, że wyjdę z tej #!$%@? kiedyś. xD Gdybym się nie spotkał z tą jedną dziewczyną to pomyślałbym, że nie mam kompletnie szans znaleźć sobie kogoś bez wychodzenia z piwnicy. A jednak są takie szanse i będę ich szukał. Teraz to w ogóle chciałbym spotkać się z