Wpis z mikrobloga

mam dla was kilka porad do wypróbowania przygotujcie sobie;
-tran do picia [no ale jak chcecie mogą być tabletki]
-wit c [i bierzcie 2 razy dziennie rano i wieczorem 1000mg bez obaw to was nie zabije bo wit c szybko się wydala]
-choligrip max [on ma w składzie jakiś mentol czy coś teraz nie wiem, wali w ciebie po wypiciu jakby miętą i odtyka]
-miód lipowy [na gardło tylko prawdziwy miód nawet w małym słoiczku to koszt ok 16zł jak nie 20]

ewentualnie zamiast miodu Ulgard do ssania od olimpu oraz herbatkę z lipy

-szałwię
-czosnek najlepiej 5 główek
-propolis w kroplach
-dużo ciepłej, najlepiej przegotowanej wody
-czarną herbatę [NIBY też wspomaga]
-kg cebuli

co robimy;

przede wszystkim jak już zażyjemy leki [najlepiej po ciepłym posiłku] to idziemy w #!$%@? spać, zero internetu, tylko sen bo organizm będzie nas kurował

rano po śniadaniu;

-bierzemy tran, 1000mg wit C, wypijamy ciepłą herbatę/wodę, czekamy 30min by wit c się wydaliła, bierzemy choligrip,
parzymy sobie szałwię z dwóch torebek [wypijamy pół szklanki] i z reszty przygotowujemy sobie płukankę do gardła [które płuczemy 2-3razy dziennie, wedle zapotrzebowania]

w ciepłej szałwi rozpuszczamy jedną łyżkę soli, 15kropel propolisu, i mieszamy i płuczemy gardło

następnie idziemy spać i wstajemy na obiad, po posiłku pijemy lipę/herbatę + szklankę wody i zjadamy 2 duże ząbki czosnku + połówkę cebuli, miód lipowy [lub owy ulgard] i znów idziemy spać do wieczora

jemy jakąś lekką kolację, chałka czy coś, znowu pijemy wodę+herbatę+wit c+tran znów czekamy 30min i znów bierzemy choligrip, pijemy szałwię a z reszty płuczemy gardło i idziemy spać i rano zaczynamy od nowa

należy pamiętać o odkrztuszaniu i wypluwaniu flegmy

jeśli po 5dniach nie będzie lepiej to idziemy do lekarza i robimy wywiad i niech on coś doradzi

#przeziebienie #grypa ##!$%@? #oswiadczenie #poradnik
  • 4
nie, nie trolluje, wybrałem możliwie najoptymalniejsze co według mnie możecie wziąć, pójdzie na to stówka ale... raz czy dwa razy w roku to... [dałbym więcej jak biopron9 itp ale...to już dwie stówy pójdą na to]