Wpis z mikrobloga

@kaktus18: Troche lipa że byłeś z nią 2 lata i nie przeszliście w związku dalej, niż w 3 miesiącu odkąd zaczęliście być parą. Znudziło ją czekanie. Następnym razem możesz oświadczyć się wcześniej.

Z czystością dobrze robisz. Po ślubie się "naruchasz" i mówią to z całą odpowiedzialnością.
  • Odpowiedz
a czemu chcesz czekać do ślubu? Niezbyt to mądre.


@alejandra15:
Wiesz, zasadniczo mamy święte prawo do wyboru czym dla nas jest s--s. Czy zwykłą, dziką czynnością czy aktem największej intymności. Ja w życiu trochę już poszalałem i nie raz stwierdzałem, że może lepiej by było jakbym czekał do ślubu. Kiedy traktujemy s--s jak zwykłą czynność i realizujemy swoje dzikie żądze na różne sposoby to dochodzimy do uprzedmiotowienia seksu i czasem
  • Odpowiedz
@Errad dlaczego tak kontrastujesz? Przed ślubem nie może być intymności tylko to z założenia jest 'dzika, zwykła czynność"?
Ja nie traktuję seksu tylko jako upust pożądania, ale także jako intymność, która zbliża partnerów. I robi się to z wyjątkowo bliską osobą, ze swoim facetem.
A czekanie do ślubu to tak naprawdę kupowanie kota w worku i to nie jest rozsądne, bo pożycie seksualne to jedna z ważniejszych płaszczyzn związku i na
  • Odpowiedz
@kaktus18: bo robisz glupio zabierajac sobie dostep do duzej sfery zycia. do tego sfery, w ktorej nie z kazdym sie zgrasz na 100%. nie musisz szalec jak cholera wie kto, ale powinienes miec kilka dziewczyn, zeby widziec czy pasuje ci pod wzgledem seksualnym czy nie. mialem w zyciu kilka dziewczyn i powiem ci, ze s--s i s--s to czasem dwie rozne rzeczy i pewnych rzeczy nie da sie nauczyc. tutaj
  • Odpowiedz
@kaktus18: bo robisz glupio zabierajac sobie dostep do duzej sfery zycia. do tego sfery, w ktorej nie z kazdym sie zgrasz na 100%. nie musisz szalec jak cholera wie kto, ale powinienes miec kilka dziewczyn, zeby widziec czy pasuje ci pod wzgledem seksualnym czy nie. mialem w zyciu kilka dziewczyn i powiem ci, ze s--s i s--s to czasem dwie rozne rzeczy i pewnych rzeczy nie da sie nauczyc. tutaj
  • Odpowiedz