Wpis z mikrobloga

Dzień dobry. Z racji tego, co dzieje się na mikro, chciałbym tylko wkleić mojego ulubionego mema. Proszę.
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@innuendoPL: Każdy reaguje inaczej, mnie tylko zdziwiła np. wnikliwa psychoanaliza mojej osoby i wróciłam do przeglądania wykopaliska, widać kicioch jest bardziej wrażliwa i nie wiem no, ale jakoś smutno robić komuś przykrość wg mnie. Nic to, może wróci.
  • Odpowiedz
@innuendoPL: Pewnie zostanę niezrozumiany, ale nie wiem po jaką cholerę we wpisie "prywatnym" Kicioch do Hakuny wypowiedziały się osoby, które nie były w jakikolwiek związane z tematem. Robienie syfu, bo niektórzy są pogrążeni w nudzie. Sami napędzili coś na kształt afery. Było to zostawić, przejść obojętnie.

I niestety nie tylko tu tak jest. Rozmawia dwóch użytkowników w taki sposób i w-------a się jakiś baran, i robi syf.

Moje skromne zdanie.
  • Odpowiedz
@innuendoPL: Tylko, że jeśli już ktoś wybrał tak sposób komunikacji z innym użytkownikiem to cała reszta, która to zauważyła nie jest zwolniona z obowiązku używania mózgu. Może i jestem dziwny, ale jeśli widzę, że ktoś komuś zadał jakieś tam pytanie na ściśle określony temat to zostawiam to, bo po 1. nie znam się, a po 2. nie interesuje mnie to. A tu wyszło tak, wypowiedzieli się wielcy eksperci, no i
  • Odpowiedz
@hakuna_matata: Haha, Ty serio nie wiesz :D Kasiknocheinmal usiłowała się dorwać, bo ponoć nie odpisywałaś na wiadomości w w grupie testującej podpaski po filmiku AdBustera i zwróciła się do kiciocha, żeby do Ciebie napisała. Ten właśnie wpis "odkrył" innuendo i wtedy OD C---A LUDZI zaczęło robić z tego aferę, screeny i c--j wie co jeszcze. Potem kicioch usunęła wpis -> jeszcze większa "afera" -> potem usunęła konto -> jeszcze większa
  • Odpowiedz