Wpis z mikrobloga

@Norbercikk: szukałem kiedyś latarki. Tzw. czołówki. Na jeden wyjazd z namiotem na 3 dni. Konkretnie to googlałem gdzie jest jakaś marketowa promocja, żeby zamiast 23zł zapłacić coś bliżej 10. Okazuje się, że latarki mają forum. Na forum dowiedziałem się, że najtańsza latarka która świeci, kosztuje 200zł. Ale to i tak badziew, bo w razie jakbym wpadł do jaskini i czekał dwa tygodnie na pomoc, to wodę mogę lizać ze ścian, ale
@mcxero: a ty cumplu ile zapłaciłeś? Tez mi sie tak wydaje, kurczę no jak będzie cos tłukło z tylu to kurczą nie pojadę odrazu do mechanika bo nie przeżyje... Tak samo czytając, ze wymiana filetów... co kilka miesięcy itd. Jak sie rozleci silnik to nic juz nie zrobie i tyle...
@Norbercikk Wiele zależy od tego w jakim stanie będzie egzemplarz na jaki trafisz ;) Swoje E46 mam od 7 miesięcy i z rzeczy, które działały, ale przestały to tylko czujnik biegu wstecznego. Nowy kosztował 30 zł i wymieniłem go samemu (trudność porównywalna z wymianą żarówki - wykręcasz zepsuty, wykręcasz nowy :P)
@Lucar: a ty cumplu dużo zapłaciłeś? Zastanawiam sie czy 10k to będzie wystarczająca kwota... oczywiście jakaś stacja diagnostyczna, ale jakos super sie nie ekscytuje tym bo wiem, ze ten samochód jest 16 letni.
@Norbercikk: 1000zł miesięcznie to nie, ale wiadomo, że jakieś koszta musisz doliczać, w zależności od tego ile będziesz jeździć, jak, itp. Ja np. co miesiąc wydaję około 500zł na paliwo, w tym miesiącu płacę drugą ratę za oc - 722zł (1450 łącznie), wymieniam klocki z tarczami to jakieś 400zł + wymiana oleju i filtrów to też 400zł, także ponad 2k złotych grudzień mi wyjdzie.