Wpis z mikrobloga

@dorotka-wu: poważnie aż tak ciężko w 3 mieście obecnie znaleźć pracę? nie wiem w jakim zawodzie szukałaś, ale w niemal każdej biedronce widzę kartę że zatrudnią kasjera sprzedawcę, to nie rozumiem już tego...
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: podobno jak sie chce rzucić fajki to wystarczy chęć i desmoxan, koledzy brali i skuteczne bardzo, co prawda po miesiącu wrócili, ale z wlasnej woli bo poprostu tęsknili za tym klimatem palonej fajki na przerwie ale nie mieli jakiejś ciągoty wielkiej
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: Najlepszym sposobem na rzucenie fajek jest pójście na imprezę, porządnie się schlać i spalić paczkę szlugów. Budzisz się rano i na samą myśl palenia robi Ci się nie dobrze.
Sprawdzone 100%
  • Odpowiedz
@DarkSoulxx: Nicorette to nikotyna. Nie pomaga. Tabex i Desmoxan oba zawieraja cytyzyne - zwiazek, ktory powoduje, ze papierosy nie smakuja. Trzeba je przez 4 dni ograniczac i 5tego dnia wziac sie w garsc i rzucic.

Pomaga, wiem z doswiadczenia

  • Odpowiedz
@dorotka-wu: Pomoże, bo tabex chyba tak działa, że go bierzesz i palisz aż przychodzi dzień, że ci się palić nie chce. Żona tak rzuciła ale z Zybanem. Ja rzuciłem po przeczytaniu książki Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie Allena Carra.
  • Odpowiedz
@dzieju41: @dorotka-wu: ja połączyłem obie metody ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki książce uzmysłowiłem sobie jaki głupi to nałóg, jak działa i kontroluje życie itd i przestałem lubić palić, choć niby tak uwielbiałem ;) Dodać desmoksan i samo się rzuciło, a paliłem sporo bo ok 25-30 marlboro czerwonych więc nie mało, ale nie palę już 2.5 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz