Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
coś czuje, że dostanę #!$%@? od Seb remonciarzy z którymi pracuje, dzisiaj jeden się do mnie #!$%@?ł, że jakbyśmy byli smerfami, to byłbym smerfem ciamajdą, spanikowałem i odpowiedziałem, że on byłby smerfem pedałem, nastała cisza i czułem tylko chłodne spojrzenia na sobie, #!$%@?łem nie myjąc się z roboty by się z nimi nie spotkać w drodze powrotnej, gdyby nie szef to mogliby mi #!$%@?ć od razu, nie wiem czy iść jutro do roboty :_; eh, jesteś anonem - masz #!$%@?, stara prawda

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Zalezy, czy byles ciamajda czy nie. Czy koles jest typem wrednego #!$%@? czy jest ok tylko sie #!$%@?. Jak faktycznie jestes ciamajda to powiedz ze stary sorry, faktycznie mi nie idzie i ponioslo mnie wczoraj. A jak nie jestes, no to bron swego..
@AnonimoweMirkoWyznania: o #!$%@? ale zgniłem xD Jeśli miałbym oceniać samą ripostę to 10/10, wujek Staszek (#pdk) może się schować. No ale niestety cała akcja prezentuje się kiepsko. #!$%@?łeś, #!$%@?łeś a teraz srasz ze strachu. Może niepotrzebnie. Na ich miejscu byłbym pod wrażeniem twojej odwagi i przez wzgląd na to bym Ci darował, ale oni nie muszą. Na twoim miejscu wziąłbym duży arkusz papieru i podzielił go na dwie części. Jedną
Pobierz humpf - @AnonimoweMirkoWyznania: o #!$%@? ale zgniłem xD Jeśli miałbym oceniać samą r...
źródło: comment_SdcBtG6I5yDxPGAgi1wZvaw7S87bkIMr.jpg