Wpis z mikrobloga

#android to #!$%@? i #!$%@?.
#!$%@?ł mi się dzisiaj sam z siebie w środku dnia i nie miałem telefonu przez ten czas. Pół roku po ostatnim formacie, równiutko.
Potrzebuję telefonu, który może działać 24/7 bez restartu a nie takiego, który w czasie używania sam z siebie wyłącza się.
Wbrew pozorom nie mam syfu na telefonie. Jak instaluję aplikacje na początku na formacie tak nic nie dorzucam. Pamięci podręczne czyszczę co 3 dni. Procesor niepodkręcony, android oryginalny od LG ale wyplenione wszystkie stockowe appki.
I co? I #!$%@? laguje...
1GB ram, wolne 512mb, powyłączanie usługi google i po kilku dniach woooooooolnooooooo.....

W takim razie planuję w ciągu najbliższych miesięcy wymianę telefonu. Co polecacie?
Wymagam:
- stabilności
- szybkiego działania
- systemu, którego nie będę musiał co pół roku formatować
- minimum 1GB ram, ok. 3GB pamięci w urządzeniu
- żeby był choć trochę cegłowaty, lubię trzymać pewnie telefon w ręku
Budżet 500zł, używki wchodzą w grę.
Pragnę także wciąż pozostać heteroseksualistą.

Trochę #zalesie #android i oczywiście #zakuptelefonu #telefony #kupujzwykopem
  • 17
@ptasiek2: Czyli że za 700zł nie dostanę telefonu, który nie będzie się wieszał przy Messengerze, Wykopie, Chromie i czasami jakimś prostym zdjęciu? ( ͡º ͜ʖ͡º).
Na dodatek używanego? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Za dużo wymagam? Serio? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@wysuszony: Ja tam nie wiem, nie znam się aż tak na linuxach ( ͡° ͜ʖ
@Pitrewk: Galaxy Alpha. Używka za 450 zł wyrwana z olx a reszta na dziwki i koks. Sam tak zrobiłem w zeszłym tygodniu. Wiem jednak, że baterię będę musiał na dniach wymienić bo 1,5 roczny telefon już tak nie trzyma (koszt około 30 PLN-ów). A samo urządzenie kozak. Poczytaj.