Wpis z mikrobloga

@Doctor_Manhattan: ten film sprowadza się do stwierdzenia, że obrady komisi smoleńskiej to ingerencja w program nauczania szkolnictwa wyższego, no jeżeli takich mamy w kraju profesorów, to naprawdę tylko się powiesić (na suchej gałęzi)

panu profesorowi proponuję dołączyć do KODerastów, będzie wśród swoich poziomem inteligencji
  • Odpowiedz
  • 1
@emdey przepraszam więc , dobre a umknęło mi.
Ten tekst czytałem, ale youtub'a nie widziałem.
Niech wykopowicze zdecydują co z tym zrobić.
  • Odpowiedz
Niech wykopowicze zdecydują co z tym zrobić.


@k1fl0w: Moderacja zadecydowała, gdybyś robił takie wałki pod szyldem konserw już dawno siedziałbyś z wielomiesięcznym banem. Ale rób tak dalej, w końcu ktoś się za ciebie weźmie bo już nawet niektóre neuropki mają dość twojego spamu i ciągłego wołania do wykopywania.
  • Odpowiedz
@k1fl0w: Użytkownicy nie mają takich uprawnień by do znalezisk dodawać adnotacje o duplikacie.

Misja uczciwości i przestrzegania idei wykopu. Nikt nie nadużywa mirkolist w takim stopniu jak ty do wykopywania twoich znalezisk.
  • Odpowiedz
@marek-kalka: może profesor zna się świetnie na nauce, ale kompletnie nie zna się na polityce,
nie każdy jest geniuszem w każdej dziedzinie

obecnie obojętnie jak bardzo można krytykować Kaczyńskiego, nie można mu nie przyznać jednego, że jest najsprytniejszym i najbardziej efektywnym politykiem w Polsce

pan profesor niech się nie wypowiada w dziedzinie, o której nie ma najmniejszego pojęcia
  • Odpowiedz
@KillBill: Wypowiada się o chociażby o reformach edukacji które forsuje PiS i a na 'robieniu nauki' zna się jak mało kto. I doskonale wie, że gdy politycy zaczynają próbować 'zmieniać' naukę pod swoją ideologię to nie wychodzi z tego nic dobrego. Sens wypowiedzi profesora jest dość przejrzysty, ale rozumiem że płacą od komentarza #60groszyzawpis
  • Odpowiedz
@Zgagulec: tak płacą mi za to, że tak samo nie lubię PO jak i PiS, i za to, że jestem zagorzałym ateistą

zaprzecz, że Kaczyński nie jest obecnie najdoskonalszym politykiem w Polsce, proszę!?
  • Odpowiedz
@KillBill: Ja nie twierdzę, że jest albo nie jest. Twierdzę, że profesor Birula wypowiada się o rzeczach o których ma pojęcie i że działania PiSu dotykają go bardzo bezpośrednio dlatego zabranie przez niego głosu jest jak najbardziej zasadne.
  • Odpowiedz
@Zgagulec: nie, po prostu naśmiewa się z Komisji Smoleńskiej (i ma do tego prawo) bardzo przeginając fakty,
każdy normalny człowiek doskonale wie i rozumie jaki był przebieg katastrofy, i jakie radykalne poglądy ma Macierewicz,
i że jest oczkiem w głowie prezesa,

a przeginając fakty i nie rozumiejąc prawideł rządzących polityką naraża się wyłącznie na ośmieszanie i pogardę
  • Odpowiedz