Wpis z mikrobloga

#gadzety #android #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #ios #prezent

Mój #rozowypasek robi podchody i krąży jak bocian nad gniazdem do gwiazdkowego prezentu i coś mi mówi, że zechce mi kupić #smartwatch niestety będę musiał go więc nosić odkładając do szuflady mojego wysłużonego nastolatka m-ki Tissot, by sprawić jej radość. Nie mniej ułatwiając jej wybór, a sobie ten okres chodzenia bez standardowego kwarcowego tykania, zwracam się do WAS z pytaniem:

Jaki smartwatch dodać sobie do obserwowanych na allegro by ułatwić jej wybór konkretnego modelu z którego będę zadowolony?

Zawężając wybór do kwoty około 200 złotych bo tyle kosztowały perfumy dla niej, które już pewnie znalazła ukryte w szafie. Proszę o odpowiedź do godziny 13.00 i po 22.00 bo w międzyczasie może wejść na ten komputer i sprawdzić - zupełnie przypadkowo oczywiście - moją korespondencję, dowiadując się, że jej pomagam i chociaż pewnie kupi mi coś innego niż elektroniczny zegarek, co mogło by mnie ucieszyć. Jednak strach pomyśleć jak inaczej zechce mnie uszczęśliwić :D
  • 13
heh :) nie kupi mi samsunga, bo mamy kreskę budżetową zapisaną już linią przerywaną, na najbliższe 2 lata ... więc mus mnie skłania do tego pytania :D - wierz mi kolego @dhMichu że jakbym się znał na smartwatchach, a się nie znam na tanich i drogich z braku zainteresowania po prostu oraz jakbym się nie obawiał, że jeden dostanę to bym nie zwracał się #mirkoelektronika w oczekiwaniu pomocy ( ͡° ͜
@m1a1: Przyjaciel dostał taki ostatnio na urodziny, zrzuciliśmy się w dużej grupie i nie ukrywam, że nawet ciekawe urządzenie. Nie mniej nawet taki porządny sprzęt mam w zainteresowaniu pomiędzy wcale a fajne na 2 dni.
Poza tym ja z oczywistych względów nie jestem użytkownikiem apple'a od jakiś 10 lat. Więc obsługa samego iOS odpada.
@dhMichu: ostatnio nie mam czasu na aeroby, jak już to siłownia po pracy (bo mam w pracy) ... więc fitness gadżety a la personalnie dla mnie też odpadają, jednak wydaje mi się, że mój różowypasek (zwana dalej Kasią) zaintrygował się, zdolnością wypowiadania komend do tego co jest na ręce i w tym pisania smsów. Takie wrażenie odniosłem właśnie po tym gdy przyjaciel dostał apple watch do którego mówi. Kasia twierdzi, że
właśnie bo to może być istotne - ja posiadam obecnie jakiegoś standardowego wśród #gimbaza smartphona #samsung J5

@dhMichu pewnie masz rację, jednak wydaje mi się, że skoro nie interesuję mnie ani drogi ani tani... to nie zrobi mi różnicy który dostanę. Myślałem tylko, że może jest jakiś produkt który w zamyślę ma być tańszym substytutem topowych, z zachowaniem proporcji tańszy więc gorszy, jednak także wykonany przez Chińskie rączki więc coś tam robi
Twoja pierwsza odpowiedź > żodyn - zdyskredytowała moje pytanie w kategorii zainteresowanie. - jeśli tak to na Tobie ciąży przynajmniej cywilna odpowiedzialność udzielenia mi jakieś odpowiedzi, sprecyzowanej do paru modeli


@BadNews: Myślę, że moja pierwsza odpowiedź była dosyć konkretna ( ͡º ͜ʖ͡º)

http://allegro.pl/sony-smartwatch-3-swr50-coral-swieta-i6588739167.html?fromVariant=6588720459

tutaj budżet przekroczony o 199 zł ale to powinno być zdatne do użytku
Zawężając wybór do kwoty około 200 złotych


@BadNews: W tej cenie to co najwyżej Hykker Chrono S79, znany szerzej jako smartwatch z Biedronki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co prawda ma on jakiś autorski system, ale można go połączyć z telefonem za pośrednictwem apki na Androida.

Jeśli zegarek miałby wyglądać elegancko i zastępować zwykły analogowy, to najtańszą propozycją byłaby Motorola Moto 360, ale to wydatek rzędu ok. 600-700