Wpis z mikrobloga

Rozważam przejście z oferty na kartę na abonament w #play. Do jakiej kwoty jestem realnie w stanie wytargować miesięczne abo za no limit sms i połączeń i minimum 5 GB neta? Przy okazji pytanie czy ktoś korzysta z #hbogo w play?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pablopavo7 jest jeszcze jakis sens posiadania abonamentu, wobec dynamicznie zmieniajacych sie ofert na kartę? To o czym mowisz chyba oferuue wlasnie sam play/virginmobile/viking mobile itd. W cenach 25/29zl
  • Odpowiedz
@pablopavo7: nie ma sensu. Zobacz sobie ofertę Virgin Mobile (29zł, no limit wszystko do wszystkich i 8gb neta) albo Mobile Vikings w tej samej cenie to samo i 15gb neta. Virgin działa na przekaźnikach play i tmobile, więc zasięg będzie miała prawie tak samo dobry. Ja od 43 minut juz jestem w dziewicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pablopavo7: @ZjemCiNoge: @schwanz: @ElCidX: @Narkan: @PurpleHaze: A zawolam wszystkich! A porownywaliscie w play zasieg numeru na karte i na abonament? Mam dwa numeru z play - sluzbowy i prywatny. Na prywatnym (na karte) mam 1-2 kreski zasiegu bardzo czesto, a ten numer na abonament zawsze pelen zasieg. Zmiana telefonu, karty sim nic nie daje :P

Wiec moze jest jakis sens
  • Odpowiedz
@lucek091: nie mam jak porownac, bo ja mam abo od hohoho. Po prostu tak zostalo od jakiegos 1.5 roku jak mi zaoferowali all za free + 6gb netu za 25zl na beterminowce. Nie chcialo mi sie bawic w karty zdrapki jakies p--------y, ustawilem przelew cykliczny i k thx bye.
Obecnie widze ze daja to samo na karte, tylko mi to nie robi jakiejs roznicy. Moze gdyby ceny jeszcze spadly, wtedy
  • Odpowiedz