Wpis z mikrobloga

@wyjde_z_przegrywu: o k---a xD z ryja jestem max 5/10 + mam nadwage i gdy korzystalem z tego nie mialem pracy, bylem biednym studentem z budzetem 900zl/msc i nie raz udalo mi sie wyrwac laske na jedna lub wiecej nocy. co prawda na badoo a nie na tinderze ale zasada dzialania chyba ta sama ( ͡° ͜ʖ ͡°) uprzedzajac pytania nic zadnej nie stawialem, zadnego obiadu a
  • Odpowiedz
@onsok: regularnie czytam tag Tinder i opinie sa calkowicie odmienne od tego co piszesz. Wiekszosc osob zadnego rozowego nie wyrywa, a co dopiero mowa o segzach. Badoo uchodzi za wylegarnie karynek. Na c--j marnowac czas i nie miec pewnosci, ze sie zarucha, skoro na roksie szansa na zaruchanie wynosi 100%.
  • Odpowiedz
@onsok: takie sa fakty, przecietny stulej nic nie zarucha na tinderze. A na roksie zawsze zarucha, dostanie profesjonalistke, jak dobrze poszuka to bardzo ladna, pogada sie z nia, porucha i wyjdzie szczesliwy, a tak bedzie marnowac czas na pisanie. Rozowe maja taka atencje, ze przebicie sie jest prawie niemozliwe. I na c--j taki stulej ma w cos takiego sie bawic? Jak wiekszosc z nas sie nawet nigdy nie calowala.
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: nie korzystalem z tych serwisow wiec nie wiem. ale jesli Twoim celem jest jedynie "byle co, byle zaruchac" to masz racje, idz na dziwki bo nie dziwne ze masz problem na tinderze. ale w ten sposob z przegrywu nigdy nie wyjdziesz. no i kolejna mala rada. jesli serio masz placic 200-500zl za s--s to nie warto. s--s jest przereklamowany
  • Odpowiedz
@onsok: nie bylem nawet na tinderze, nie mam nawet FB. I po co klamiesz, ze s--s jest przereklamowany? Bylem 3 razy na prostytutkach i s--s jest przezajebisty. Moglbym uprawiac non stop. Najlepsza rzecz w zyciu.
  • Odpowiedz
@dejwidn: To co on ma na plaży nudystów k---a podrywać. I tak zawsze się wydaje pieniądze. Roksa - bezpośrednio, randki - pośrednio. Czaisz bazę gościu XD
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: skoro kazdy pisze o pasji to chyba cos w tym jest nie sadzisz? nie szukaj hobby na sile tylko znajdz cos co Cie na prawde zakreci. uwierz mi ze laska poleci na Ciebie nawet jak przez 3 godziny jej o Star Wars bedziesz nawijal, jesli bedzie widziec ze naprawde sie tym jarasz a nie raz obejrzales filmy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #potwierdzoneinfo
  • Odpowiedz