Wpis z mikrobloga

Chciałem dodać znalezisko, ale już ktoś dodał ten materiał przede mną, więc nie będę tutaj spamował duplikatami, ale chociaż wrzucę na mirko, bowiem jest to materiał godny polecenia.

A swoją szosą, znaczy swoją drogą, tych dwóch prowadzących jest po prostu genialnych. Jeden z wielkim poczuciem humoru i potężną wiedzą praktyczną - drugi rzeczowy i sensowny, uzupełniają się jak marchewka z groszkiem, jak mawiał klasyk (w zasadzie to klasyk tak mawiał tylko w polskiej wersji językowej filmu #pdk). Przypominają mi oni inną parę prowadzących - każdy się już domyśla, że chodzi mi o śp Kurka i Kamińskiego. Ten facet, który teraz prowadzi sondę może im wszystkim czterem wylizać buty i to nie tylko dlatego, że jest jeden i nie ma nikogo do pary, ale po prostu jest mdły jak flaki z olejem. Wczoraj go widziałem w tiwi i bodajbym go nie widział więcej.
A co do motowizji: polecam wszystko jak leci z ich kanału na tubie, same ciekawe rzeczy. No i jest ten trzeci, nie oszukujmy się, wzorowany na pewnej legendarnej postaci z programu Top Gear, miał nawet swój odcinek... ale nie będę spoilerował więcej, zapraszam do oglądania, emocje jak na grzybach... halucynogennych naturalnie.

#motoryzacja #motowizja #samochody #osp #strazpozarna #legendypolskiejmotoryzacji #wspomnienczar
mike78 - Chciałem dodać znalezisko, ale już ktoś dodał ten materiał przede mną, więc ...
  • 1