Wpis z mikrobloga

Jak mnie już denerwują ci prorządowi aktywiści na TT. Sytuacja w Palmirze tragiczna, ale oczywiście według nich jest spokojnie, miasto nie padnie itd. Jeszcze ci arabskojęzyczni to pół biedy, bo oni się ogarnęli i już rano zmienili ton i mówią wprost, że NDF dostaje lanie, ale Rosjanie i chłopaki z Zachodu nadal wierzą, że miasto nie padnie, bo to byłaby porażka propagandowa dla Rosji. Nie wiem może liczą, że wujek Wołodia otoczy miasto magiczną barierą jak Khorinis w Gothicu. Szkoda się denerwować. Wracam za kilka godzin.

Edit: Szewko na TT: "pojawiło się też info o rozbiciu/ rozproszeniu drugiej grupy posiłków SAA z Homs".
#syria #bitwaopalmire
  • 3
Jak mnie już denerwują ci prorządowi aktywiści na TT. Sytuacja w Palmirze tragiczna, ale oczywiście według nich jest spokojnie,


@JanLaguna: Powiem Ci, że też tego najbardziej nie znoszę. Z obu stron, są osobniki tak zatwardziałe, że negują każde info od strony przeciwnej... Rzyga mi się tymi wpisami oderwanymi od rzeczywistości. To samo było np w trakcie przełamania pierwszego oblężania w Aleppo... Byli rządowi co do ostatniej chwili pisali że wszystko pod