Wpis z mikrobloga


Wpadłam no pomysł - może głupi, może nie.
W związku z ostatnią aferą w #wykopoczta (w której nawet nie biorę udziału, bo jestem nołnejmem i tylko lurkuję), chciałabym przygotować #rozdajo dla jednego z mirków. Chciałabym przygotować dla kogoś fajną paczkę (nie wypełnioną drogimi gadżetami, taką od serca). Żeby nikogo nie rozczarować od razu mówię: znajdzie się tam trochę twórczości własnej (rysunek?), obszerny list (choć moje pióro ciężkim jest), pyszne słodycze, które sama zajadam ze smakiem (ale można je kupić zawsze i wszędzie( ͡° ͜ʖ ͡°)), kilka(?) podarunków (to już zależy od zainteresowań, pragnień mirka i wielu innych) oraz sama jeszcze nie wiem czego #logikarozowychpaskow ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale będzie fajnie ʕʔ
Tak więc jeśli ktoś nie brał udziału w #wykopoczta / jest nieszczęśliwy z powodu otrzymanej paczki i nie zależy mu na darmowej cebuli, a jednocześnie chciałby dostać coś (jeśli jest taka możliwość) spersonalizowanego, przygotowanego od serca, w świątecznej atmosferze to wystarczy zostawić plusa :) Postaram się żeby paczka była taką jaką sama chciałabym otrzymać (a nigdy pewnie nie dostanę (,))
Będzie ona w sumie spełnieniem jednego z moich pragnień. Zawsze chciałam wysłać nieznajomemu coś fajnego XD Jeśli będzie zainteresowanie, może co roku będę robić taką akcję? Albo nawet dwa razy w roku jak mi się spodoba ( ͡º ͜ʖ͡º)

W każdym razie, jeśli masz zamiar narzekać, nie plusuj. Chciałabym zrobić coś dobrego dla kogoś kogo moja paczka ucieszy i sprawi mu frajdę. Już ja o to zadbam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli nie jesteś cebulą to zostaw plusika, a ja jutro (tj. 11.12) wylosuję jednego z plusujących. Mam nadzieję że zajdzie się paru chętnych, chyba bym nigdy nie wyszła z piwnicy, gdyby nikt nie chciał darmowej paczki, stworzonej przeze mnie XD Zielonki akceptuję, ale tylko te zarejestrowane przed wrzuceniem wpisu.

No i prośba o pomoc więc jeśli Cię ona nie interesuje przeglądaj śmieszne obrazki dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Link

  • 117
@space_needle: Niestety nie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wczoraj widziałam, że ktoś miał ~500 głosów (boty?) obstawiam że żeby coś wygrać potrzebuję ~1500 uczciwych głosów XD nadal nie wiem skąd je wezmę XD dobre jest to że można codziennie głosować :)
@Marule: Powiedz lepiej ile głosów potrzebujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z tego co widzę nie bardzo weryfikują oddanie głosu przez jednostkę (wydaję mi się, że weryfikacja odbywa się po przez ciasteczko + adres IP). Ba nie ma żadnej captchy co jest bardzo biedne i można potężne roboty zapuszczać na głosowanie. Sam po przez VPN ręcznie oddałem już parę głosów (przełączam się po przez lokacjami w PL).
@Marule: Czyli zamiast zrobić porządnie głosowanie to wolą wg własnego widzimisię unieważnić głosy? Czyli typowe. Nieważne kto głosuje lecz ważne kto liczy. Przecież można mieć znajomych po całym świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W każdym razie poziom weryfikacji jeden głos == jeden użytkownik leży.
@Marule Swietny pomysl z taka spersonalizowana paczucha od serca. Zaesze powtarzam, ze prezenty od serca sa cenniejsze od tych drogich. Mysl, ze ktos poswiecil swoj cenny czas, zeby sprawic mi radosc to najwiekszy prezent. Powodzenia i licze na relacje po wyslaniu paczki :) PS. Glos oddany.