Wpis z mikrobloga


Wpadłam no pomysł - może głupi, może nie.
W związku z ostatnią aferą w #wykopoczta (w której nawet nie biorę udziału, bo jestem nołnejmem i tylko lurkuję), chciałabym przygotować #rozdajo dla jednego z mirków. Chciałabym przygotować dla kogoś fajną paczkę (nie wypełnioną drogimi gadżetami, taką od serca). Żeby nikogo nie rozczarować od razu mówię: znajdzie się tam trochę twórczości własnej (rysunek?), obszerny list (choć moje pióro ciężkim jest), pyszne słodycze, które sama zajadam ze smakiem (ale można je kupić zawsze i wszędzie( ͡° ͜ʖ ͡°)), kilka(?) podarunków (to już zależy od zainteresowań, pragnień mirka i wielu innych) oraz sama jeszcze nie wiem czego #logikarozowychpaskow ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale będzie fajnie ʕʔ
Tak więc jeśli ktoś nie brał udziału w #wykopoczta / jest nieszczęśliwy z powodu otrzymanej paczki i nie zależy mu na darmowej cebuli, a jednocześnie chciałby dostać coś (jeśli jest taka możliwość) spersonalizowanego, przygotowanego od serca, w świątecznej atmosferze to wystarczy zostawić plusa :) Postaram się żeby paczka była taką jaką sama chciałabym otrzymać (a nigdy pewnie nie dostanę (,))
Będzie ona w sumie spełnieniem jednego z moich pragnień. Zawsze chciałam wysłać nieznajomemu coś fajnego XD Jeśli będzie zainteresowanie, może co roku będę robić taką akcję? Albo nawet dwa razy w roku jak mi się spodoba ( ͡º ͜ʖ͡º)

W każdym razie, jeśli masz zamiar narzekać, nie plusuj. Chciałabym zrobić coś dobrego dla kogoś kogo moja paczka ucieszy i sprawi mu frajdę. Już ja o to zadbam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli nie jesteś cebulą to zostaw plusika, a ja jutro (tj. 11.12) wylosuję jednego z plusujących. Mam nadzieję że zajdzie się paru chętnych, chyba bym nigdy nie wyszła z piwnicy, gdyby nikt nie chciał darmowej paczki, stworzonej przeze mnie XD Zielonki akceptuję, ale tylko te zarejestrowane przed wrzuceniem wpisu.

No i prośba o pomoc więc jeśli Cię ona nie interesuje przeglądaj śmieszne obrazki dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Link

  • 117
  • Odpowiedz
@Theia: Dzięki! Nie spodziewałam się takiego zainteresowania (ʘʘ)
@Asterling: Eee tam, nie gadaj tylko dawaj mi plusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@1021690019151491: Dziękuję bardzo! :)
@NaMoment: Aż taka dobra w rysowani to ja nie jestem ( ͡° ʖ̯ ͡°) W sumie od dawna chcę zrobić jakieś rozdajo swojego rysunku, bu uwielbiam je
  • Odpowiedz
@NaMoment: DA tu masz 4 moje prace( ͡° ͜ʖ ͡°) (nie mam więcej zdjęć, bo zanim je zrobię to mi ktoś je zabiera XD a rysowałam więcej, trochę prac lepszych, trochę gorszych)

I Ty jeszcze narzekasz :-P
EDGE bardzo by mi pasował na ścianę, po remoncie mam białe ściany i czarne meble, więc idealny ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz