Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz od dawna jadę #pociagi #pkp na trasie regionalnej i taka atrakcja. Chyba dziś jest jakiś specjalny kurs bo jadę składem, o którym ojciec opowiadał mi że jeździł na studia. Dziś jakiś dzień Muzeum Kolejnictwa? Czy to w związku z ESK we Wrocławiu wypuścili na tory składy z muzeum?

#pociagiboners
Przepior86 - Pierwszy raz od dawna jadę #pociagi #pkp na trasie regionalnej i taka at...

źródło: comment_5HM2UpXnHyN01sGbtDDt80cZ3S1OUo5p.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Kuracyja domyślam się, po prostu kilka razy jechałem tlk czy intercity i myślałem że wszędzie się zmienia. A tutaj zmieniły się tylko obicia siedzeń z plastikowych na jakąś czerwoną szmatę :D
  • Odpowiedz
@Przepior86: Trochę się zmienia, połowa pociągów na Dolnym Śląsku jest nowa lub zmodernizowana. Czy przypadkiem nie jest to pociąg do Kłodzka? od przyszłego roku będą tam jeździły nowoczesne EZT Kolei Dolnośląskich.
  • Odpowiedz
  • 0
@Fidelis dzięki za poradę. Tak naprawdę potrzebowałem się dostać tu o danej godzinie bez własnego transportu i podejrzewam że taka akcja się długo nie powtórzy ;)
  • Odpowiedz
@Andczej: to jest pociąg pr w malowaniu dolnego śląska, ponieważ właścicielem pr oddział Wrocław jest marszałek województwa dolnośląskiego, kd ma troszkę inne malowanie i nie ma takiego kibla
  • Odpowiedz