Wpis z mikrobloga

@zielonylisc: otworzył sobie sklep, kto chce niech kupuje, kto nie to nie. Nie podobają się ceny? W sumie to nie wiem co odpisać, jego sklep jego ceny. Za duże dla ciebie? Nie kupuj. Dla mnie wydatek na buty Nike 400-500 zł to za dużo. I zgadnij co, nie kupuje, kupuje innej firmy, ale nie chodze i nie jęcze, że Nike chce o----ć, że to kanciarze. Nie będzie mu się sprzedawać?
  • Odpowiedz
Czyli śmianie się z osoby kupującej koszulki za 100zł to cacy, ale śmianie się z ceny to be?


@Lordzio: Si! Cenę ustala sprzedający, ktoś kupuje,przepłaca i nie ma 100 zł. Sprzedający ma 100 zł. Ja sądzę, że jednak ten co nie ma 100 zł jest śmieszniejszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dawcamocywnocy: Ktoś inny się czepiał że nie ma informacji na temat tego jak wykonany jest nadruk.
Widocznie dodali i podkreślili żeby już każdy widział.

I wtedy wchodzisz ty z wyśmianiem tego. Nie dogodzisz. :)
  • Odpowiedz
@zielonylisc: k---a jak ja nienawidzę tego gonciarza, obejrzałem jego filmy od pierwszego do chyba 47 z kolei, ale te ostatnie to już była taka p--------a celebretyka że szok! O------a mu palma, jak mi kiedyś gdy miałem pieniądze i zachciało mi się więcej. Podziwiam jutuberów takich jak @dkm17 za to że mimo swej popularności potrafią zachować jakoś skromność w swej prezentacji. A o tą j----ą skromność się tu rozchodzi, bo
  • Odpowiedz