Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ok zacznijmy od tego, że lubię spotykać się przez #tinder z dziewczynami robię to od czasu do czasu (i nie jest to samo ruchanie, ale czasem coś z tego wychodzi), no nie ważne. Istotą tego jest to co płeć męska robi z płcią piekną (chodzi tutaj głównie o te najładniejsze dziewczyny z przedziału 8-10 w skali stujejarza). Już pominę tutaj pisanie do dziewczyn tesktów w stylu masz fajne cycki i dupe, bo uwierzcie później one na takich spotkaniach pokazują te wszystkie wasze teksty na "podryw" i mają beke. Chodzi mi przede wszytskim oto, że ładne dziewczyny:

1. Nie potrafią się całować - dziewczyny mimo iż miały 3 chłopaków i kilka razy zdarzyło im się przespać z jakimś kolesiem to nadal nie potrafiła się całować z języczkiem. Mało tego, zdarzyła mi się sytuacja gdy dziewczyna nawet nie wiedziała co to całowanie się z języczkiem...

2. Nie wiedzą co to ograzm - czy tak trudno wam po seksie dać jej orgazm? Skoro Ty umówiłeś się tylko po to żeby ją zaliczyć to miej godność i dokończ sprawe. Do tego w tym punkcie chciałbym dodać, że raz zdarzyło mi się, że taka kobieta miała wytrysk przy mnie pierwszy raz w życiu bo nawet nie wiedziała, że tak może.

3. Nie wiedzą co to spanie z chłopakiem - i tutaj byłoby wszystko ok gdyby to nie dotyczyło związków. Spanie z kimś w jednym łózku to nie tylko spanie. Warto od czasu do czasu taką osobę przytulić żeby poczuła się przy Tobie bezpieczna. Możecie wierzyć lub nie, ale one to kochają zwłaszcza jak facet robi to im pierwszy raz w życiu.

Nie wiem jak jest z resztą dziewczyn, ale serio jak patrze na męski gatunek to walę główą o ścianę. Poderwanie ładnej dziewczyny to nie tylko kasa, schludne ubranie, zadbanie, siłownia i dobra gadka. Jak już zaliczacie takie dziewczyny dla zabawy to róbcie to chociaż godnie.

#podrywajzwykopem #badoo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 14