Wpis z mikrobloga

  • 0
@Oskarek89 nigdy nie korzystałem z ubera, ale to nie jest tak, że wyznaczasx trasę i już widać ile wyniesie przejazd? Skąd te mnożniki?
  • Odpowiedz
@donpokemon: chlopak troche nagial rzeczywistosc. Juz to widze jak uber podjezdza bez mnoznika w czasie gdy jest kociol w danym rejonie. Bardziej ogarnieci czekaja na miejscu wylogowani czekajac na maksymalne stawki.

Podczas duzych imprez ludzie sami generuja mnozniki w krotkim czasie logujac sie na aplikacje. System odrazu to wylapuje i podwyzsza stawke, ktora potrafi sie utrzymac przez dluzszy czas.

Zlotowy biorac przyklad robia wlasne mnozniki w takich sytuacjach ( ͡
  • Odpowiedz
@donpokemon: Mojej koleżance taksówkarz też kiedyś w nocy krzyknął jakąś zawrotną kwotę, więc ta zadzwoniła po policję i panowie załatwili tak sprawę, że jeszcze pan taksiarz dostał mandat za złe parkowanie.
  • Odpowiedz
  • 0
@oleorl:

a czy przypadkiem nie wykonanie usługi zlotowy nie jest podobnym wykroczeniem co odmowa sprzedaży np batona w sklepie.


to odmowa sprzedaży batona w sklepie jest wykroczeniem? Wątpię - a jeśli rzeczywiście tak jest - straszny faszyzm.

Złotówa na pewno może odmówić kursu. Na przykład jeśli chcesz jechać do Mozambiku. Albo jak śmierdzisz, albo jesteś mokry, albo #!$%@? nożem, albo jak właśnie dostał inne zlecenie. Albo jak nie chce i
  • Odpowiedz
@KEjAf: na cholerę się tak rozpisujesz. Wystarczy wpisać w Google 3 slowa.

art. 135 kodeksu wykroczeń. Zgodnie z tym przepisem „kto, zajmując się sprzedażą towarów w przedsiębiorstwie handlu detalicznego lub w przedsiębiorstwie gastronomicznym, ukrywa przed nabywcą towar przeznaczony do sprzedaży lub umyślnie bez uzasadnionej przyczyny odmawia sprzedaży takiego towaru, podlega karze grzywny"
  • Odpowiedz
  • 1
@oleorl: straszny faszyzm.

Jakkolwiek, taksówkarz na pewno może odmówić z przyczyn o których tak się 'na cholerę' rozpisałem.
  • Odpowiedz
@donpokemon: dziwne, ja wieczorem spod Stadionu Legii wzięłam taksę z łapanki na Bielany i zapłaciłam jakieś 38 złotych, a i tak pojechał okrężnie ;) nie chcę bronić taksówkarzy, bo i tak po drodze dostałam raka od jego #!$%@?, a złapałam taxi tylko dlatego, że mi aplikacja Ubera odrzucała numer telefonu i nie miałam jak wezwać, ale ta cena z dupy totalnie.
  • Odpowiedz
@polik95: No siema, gardzę uberem, który za pieniądze inwestorów dumpinguje ceny i tworzy nieuczciwą konkurencję, wykorzystując do niewolniczej pracy ludzi przypartych do muru przez kapitalistów w takich postkolniach jak np polska.
  • Odpowiedz