Wpis z mikrobloga

@pakistanowaj: Nie słuchaj Juriego kumpel jako Junior Java zaczynał dwa lata temu za najniższą krajową chodziło głównie o to żeby się rozwinąć i od czegoś zacząć. Jak masz opcje i kasy na utrzymanie skromne starczy bierz.
@setsudanhana: @Martinoz: zaproponowali 2500 brutto i zapraszają na podpisanie papierów . Jak rozliczać negocjacje ? Napisać teraz mailem czy dopiero osobiście . Zrobiłem faila bo w arkuszu pytali o oczekiwane zarobki brutto a napisałem netto . Jak to odkręcić ?
@Martinoz: @setsudanhana: @Jurigag: wam to rozum odebrało.
Popracujcie kiedyś z osobą bez doświadczenia to może coś zrozumiecie. W biedronce po szkoleniu możesz od razu iść na kase, a takiego stażyste musisz przez co najmniej 2 miesiące za ręke prowadzić przez wszystko.
@pakistanowaj: odpowiedz sobie czy to ci wystarczy podczas trwania okresu próbnego (pewnie 3 miesiące, pierwsza umowa), jak tak to bierz, jak nie to szukaj dalej. Jako podpowiedź powiem, że 15k nie zobaczysz przez kilka lat w jednym przelewie za miesiąc pracy.
@pakistanowaj: bez doświadczenia lata temu zaczynałem za 700zł na rękę. Byle tylko dostać pierwszą robotę, nabyć doświadczenia i mieć co wpisać w CV przy poszukiwaniu lepszej pracy. Wyszło tak, że w tej firmie spędziłem kilka lat przechodząc od 700zł do ponad 3k.