Wpis z mikrobloga

350 Pelikanów w niecałą godzinę wykopało Temat zgwałconej i zabitej 19-latki w niemieckich mediach nie istnieje, bez jakiejkolwiek weryfikacji, bez jakiegokolwiek zastanowienia... Dramat
Podobnie tutaj Atak nożownika w Norwegii, ofiarami kobieta i chłopiec! każdy już wie że to muzułmanin - islamista dźgał, pomimo tego że w żadnym artykule nie jest określona narodowość, odcień skóry cokolwiek co dawałoby jakąkolwiek poszlakę odnośnie tego delikwenta, policja też nie ma żadnych informacji, ale wykop.pl już wie XD Co niektórzy to powinni robić kariery w jakiś biurach kryminalistycznych skoro po artykule są w stanie wytypować sprawcę i jej motywy a nie marnować się w swoich piwnicach, a weź zapytaj o źródła tych rewelacji ? cisza, nikt nic nie odpowie.

Wykopowicze to świadomi użytkownicy, którzy nie pozwolą wcisnąć sobie kitu


by

Michał Białek

#wykop #neuropa #islam #europa #niemcy #norwegia #bekazpodludzi
saakaszi - 350 Pelikanów w niecałą godzinę wykopało Temat zgwałconej i zabitej 19-lat...

źródło: comment_kztZmCo9MeqUcB8eH5J8d9rnNBEovqef.jpg

Pobierz
  • 32
Nie wiem o co chodzi, ale chetnie dowiem sie prawdy. Mozesz w takim razie zamiescic jakies linki lub zrodla, ktore wyjasnia prawdziwie o co chodzi?
@saakaszi: jakoś trzeba hodować masę nowych ultrapatriotów- fałszywe artykuły bez źródła, lub z gównoserwisów informacyjnych założonych wczoraj to norma.

Czasami zastanawiam się, ile kont tutaj to normalni użytkownicy - na przestrzeni 2 lat poglądy na kościół i szeroko pojęty pisowski patriotyzm zmieniły się tu o 180 stopni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SirGodber: Chodzi o to znalezisko: http://www.wykop.pl/link/3488155/temat-zgwalconej-i-zabitej-19-latki-w-niemieckich-mediach-nie-istnieje/ które w kilka minut wlazło na główną i okazało się jedną wielką informacją nieprawdziwą ponieważ autor nie sprawdził w wyszukiwarce Maria L, tylko po pełnym nazwisku.

w prasie niemieckiej często (nie wiem, czy zawsze) podaje się tylko inicjał nazwiska, zwłaszcza, kiedy prowadzone jest jeszcze dochodzenie, stąd brak wyników dla głównych serwisów.
@thestabilizator: To Ty tak uważasz. Ja napisałem powyżej że nie mam powodów by czuć się ponad kimkolwiek, a co do pelikanów, jak inaczej w takim razie określisz osoby które wykopią każdą bzdurę tylko dlatego że jest zgodna z ich poglądami i wizją świata w która wierzą, a tak naprawdę nie ma nic wspólnego z prawdą ?
Nimi - osobami, które za wszelką cenę próbują wcisnąć komuś swoje wyimaginowanie racje rodem z dupy. To, że mamusia z tatusiem nie dali przykładu tylko puścili w samopas nie znaczy, że zjedliście wszystkie rozumy. To bardzo typowe dla ludzi, którzy z wiara mają gówno wspólnego a PIS znają tylko z obrazków na fejsbuku


@thestabilizator: może sam zacznij się leczyć? To, że mamusia z tatusiem nie dali przykładu tylko puścili w samopas