Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki,spotykam się z kimś, kto ma opinię ruchacza. Jesteśmy razem od 3 miesięcy, planujemy razem mieszkać, facet wydaje się być poważny, ale wiele słyszałam o seksie z koleżankami... Ostatnio usłyszałam niepokojące plotki od znajomych, że wszyscy mówią, że kolejną ładniutką sobie znalazł...
#pytanie #seks #bolecnaboku #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: Kurcze, chciałabym Ci szczerze coś doradzić, ale nie wiem co ( ͡° ʖ̯ ͡°) Byłam w takiej samej sytuacji i w moim przypadku plotki były tylko plotkami, a ja w nie uwierzyłam i rozpadł się mój związek. Niemniej jednak bądź uważna. Może już się wyszalał skoro planujecie razem zamieszkać? Gorzej, jak trafiłaś na jakiegoś turbo dupka który mimo to kręci na boku z innymi ( ͡
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam takiego kumpla. Ma dziecko z laską z która był w szkole średniej i po roku uciekł od niej bo niby teściowa go #!$%@?ła. Mimo to zaruchać dla niego to nie jest problem. Zrywa z dupą i ma nową po 2 tygodniach. Ja nie moge znaleźć laski od 4 lat a dla takiego to chwila moment. Zrywa z jedną i ma już wyjście awaryjne przygotowane. Ogólnie wszyskie myślą ze jest
@AnonimoweMirkoWyznania: po co ruchaczowi stały związek, który ogranicza? ja bym nie wierzył takiemu typowi osoby:)

@AgniechaWykopuje: ludzie sie zmieniają tylko jak doznają dużej krzywdy w związku z własnym postepowaniem:)

Ogólnie wszyskie myślą ze jest dorosły a jest #!$%@? dorosły. Jest przystojny


patrzą na wygląd i na jego mozliwosci ruchacza:) najwidoczniej to sie liczy najbardziej:)