Wpis z mikrobloga

@niepoprawny_pesymista: wszystko zależy od temperatury. Ja mam ambitny plan w zimie jak najwięcej rowera na zewnątrz bo szlag mnie trafia jak mam wsiąść na trenażer. Ja zakładam koszulkę termoaktywną z długim rękawem na to bluza termoaktywna na to kurtka rowerowa (nie zimowa) i na to najczęściej wiatrówka przeciwdeszczowa. Nigdy nie zmarzłem na tułowiu ani nogach ale zawsze mam problem z dłońmi i stopami :(
  • Odpowiedz
@salvador5000: @Mortal84: @geuze: Ok, uściślam: temp. 0-8*C. Na wyższe mam już sprawdzony patent. W niższych raczej nie będę śmigał. Raczej niezbyt intensywny wysiłek, jedna, góra dwie godziny spokojnego kręcenia crossem, głównie po drogach. Pogoda: żadnych opadów, możliwy wiatr.

Rozważam również opcję alternatywną, czyli powiększenie patentu na temp. 8-12*c o kolejną warstwę cebulki. Pytanie czy się sprawdzi: cienka koszulka termo długi rękaw, koszulka krótki rękaw, bluza długi rękaw + kolejna
  • Odpowiedz
@niepoprawny_pesymista: to do 200zł masz do wyboru w zasadzie tylko Decathlon. 900 jest mniej "sportowa" dosyć gruba. Termokoszulka + cienka bluza i do zera stopni będzie ci akurat, ale kiepsko oddycha i przy dużym wysiłku możesz się spocić, są za to wywietrzniki pod pachami. Ja w niej jeździłem do pracy i tak do 1h było ok. Jest jeszcze 700ka zimowa, jest cieńsza. Nic innego/lepszego nie znajdziesz raczej za te pieniądze.
  • Odpowiedz