Wpis z mikrobloga

Kilka najwyżej plusowanych cytatów:

Można lubić, można nie lubić Macierewicza ale trzeba zauważyć doświadczenie polityczne. Sposób prowadzenia rozmowy który nazywam dyplomatycznym.

Uważam, że Macierewicz to bardzo inteligentna postać i daleko mu do oszołomstwa #niepopularnaopinia

Pan Macierewicz akurat zachowuje się jak Pan Korwin. Mówi wprost co myśli, a to że miał do czynienia z pracami w rządzie, sejmie, likwidacja wsi, ma bardzo dużo do powiedzenia.


Czyli cały czas drobnymi kroczkami zgodnie z tym
Czyli cały czas drobnymi kroczkami zgodnie z tym co dawno mówiłem wychodzi kto tu jest "oszołomem"... a kto dał sobie wyprać banie i wpoić nienawiść do ludzi z tej 'katastrofy' jak i tych którzy chcą to wyjaśnić. Choć do tego że sobie daliście wyprać banie nikt się nie przyzna nawet jak już będzie czarne na białym dalej będziecie wręcz bronić kłamstw w które uwierzyliście bo to przecież łatwiejsze niż się przyznać do
Czyli cały czas drobnymi kroczkami zgodnie z tym co dawno mówiłem wychodzi kto tu jest "oszołomem"... a kto dał sobie wyprać banie i wpoić nienawiść do ludzi z tej 'katastrofy' jak i tych którzy chcą to wyjaśnić. Choć do tego że sobie daliście wyprać banie nikt się nie przyzna nawet jak już będzie czarne na białym dalej będziecie wręcz bronić kłamstw w które uwierzyliście bo to przecież łatwiejsze niż się przyznać do
@redrubies: Oczywiście że tak, a nawet coraz bardziej jestem w tym utwierdzony jak widzę chorą nienawiść do Macierewicza i pis... którego sam nie lubię ale nie jestem jakimś psycho-anty-pisowcem że wszystko co się złego dzieje to od razu "to pis" "to oszołom Macierewicz" :D Prawdy dalej nie poznaliśmy do końca, wraku dalej nie mamy więc temat ciągle otwarty.
@NapalInTheMorning: Ja tam lubię oglądać jego pełne wypowiedzi... gasi dziennikarzy jak nikt inny w dodatku ma do tego mega dużo dystansu :) Szanuje go za to co robi dla wojska w przeciwieństwie do poprzedniej władzy, żołnierze go szanują... pierwsze co zrobił to zniósł przymus zwalniania ludzi którzy mieli po 12 lat służby i kilka misji na koncie jeśli nie zrobili stopnia podoficerskiego, którego się nie dało zrobić bo były rozkazy aby
@redrubies: Czyli to są jakieś brednie które sobie wmawiasz. Masz jakieś przesłanki że to będzie ich "prywatna armia" choć ma być pod komendą MON? Masz też jakieś dowody że ludzie w OT to będą barany z klapkami na oczach które polecą na skinięcie pisu? Przecież to zwykłe farmazony, jak już pisałem przestań słuchać polskojęzycznych mediów i zacznij samodzielnie myśleć.

@redrubies: No nic, przekonałeś mnie. :D Nikogo nie obrażam... ja po prostu stwierdzam fakty. 0 argumentów same farmazony. Nie wiem po co tylko wywołałeś mnie do tablicy skoro nadal brakuje Ci wiedzy, argumentów i powtarzasz jakieś bzdury których naczytałeś się w polskojęzycznych mediach.
kilka miesięcy i rzeczywistość wszystko zweryfikowała


@saakaszi: Tak to jest gdy najliczniejszą i najbardziej... nazwijmy to..."opiniotwórczą" grupą na wykopie są gówniarze, którzy srali w pieluchy gdy Jarek odwalał imbę 10 lat temu... Liberalny wykop nagle cieszył się ze zwycięstwa Dudy i PiSu... tylko dlatego, że nie był to "znienawidzone PO, które nas ciemiężyło przez całą podstawówkę i gimnazjum"...