Wpis z mikrobloga

@Cierpsanity to zegarek z zsrr, zdarzają sie "nowe" ale ten był po prostu w świetnym stanie. Kosztował 100 zł. Wykonanie jak większość zegarków z zsrr - 10/10. Dziś w tej cenie nieosiągalna jakość.
@kapuczinho a po czym stwierdzasz? Na kmziz nikt nic nie zauważył... Kwarcok w środku tissota, szafir to szafir, bransa stal i sygnowana. Te zegarki kosztują nowe z 600-700 zł, kto by to podrobił? Mój w lombardzie stał za 80.
@Carotas zegarków takiej klasy się raczej nie podrabia, zawsze możesz zasięgnąć rady na kmziz. Czasem kupię, wrzucę aukcję na forum i jak podróbka to piszę że dziękuję bardzo ale nie biorę :)
@Jarczur: Certina 299PLN ale styrana lekko. Jakaś polerka by się przydała. Ale i tak bardzo dobry zakup. Sama bransoleta niemal tyle warta :)
Nie wiem co ludzie robią, że czasami tak rysują zegarki. Ja kupiłem kiedyś używanego Seiko Sportura, pewnie 3-4 lata miał. Noszę go codziennie od 7 lat i wygląda lepiej niż Certiny/Seiko/Tissoty na allegro opisywane często jako stan bardzo dobry. Też polowałem na Certinę ale na allegro szybko schodzą.