Wpis z mikrobloga

Wreszcie do was zawitaliśmy i na początek chcemy się przywitać ze wszystkimi Mirkami i Mirabelkami!
Wołam @Matth, który nas do was przyprowadził ()

Na przywitanie robimy malutkie #rozdajo z naszej strony - bo nowy rok tuż tuż (zielonki również biorą udział):
Do zgarnięcia:
1. 3 kalendarze książkowe na 2017 rok i świąteczny upominek! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Kalendarze naścienne 6szt.
Zapraszamy do śledzenia naszego profilu i odwiedziny naszej strony www.bluediamondhotel.pl

Wszelkie sugestie mile widziane poza jedną - #usunkonto nie przyjmujemy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nasz tag to: #bluediamondhotel
Informacje o hotelu -> kliknij
Galeria do zdjęć naszego hotelu -> kliknij
Pobierz BlueDiamondHotel - Wreszcie do was zawitaliśmy i na początek chcemy się przywitać ze ...
źródło: comment_XmdhM4aSOmH9y105LAZd9s6y7rq752Mb.jpg
  • 77
@BlueDiamondHotel: Podsumowując - malutkim kosztem zróbmy malutkie rozdawanko i zareklamujmy nasze całkiem spore przedsiębiorstwo. Do Kloca i do Barczaka powinno dotrzeć dość szybko, że jakiś jełop rujnuje im wizerunek. Bo tak serio to mirki lecą teraz na skuwki od długopisów marki BIC. Rozdajcie skuwki. Ja chcę skuwkę. Skuwkę mi daj przedsiębiorco pijarowcuuuuu
@Zelazko_MPM: Dziękujemy za informację, będziemy robić niebawem rebranding
@Podsumowanie: nie mamy zamiaru tłumaczyć się kolejny raz z #rozdajo zważywszy na fakt, że jako marka byliśmy tutaj jakiś czas temu. Natomiast co do długopisów BIC są one bardzo fajne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli chodzi natomiast o społeczność wykopu to proszę jej nie obrażać bo konta prywatne naszych pracowników mają więcej lat niż Pana doświadczenie z internetem
@BlueDiamondHotel nie wstyd Wam?! tylko tyle macie żeby rozdać użytkownikom tego elitarnego forum?! HAŃBA! Powinniście rozdać voucher na roczny pobyt w Waszym hotelu z osobistym szoferem ... ale macie jeszcze czas żeby to zmienić ...

a tak serio to co prezentujecie w komentarzach to festiwal cebulactwa, aż strach coś rozdać w dzisiejszych czasach, żeby nie urazić wielmożnych, czcigodnych użytkowników wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)