Wpis z mikrobloga

Mirki, a opowiadanie "Skazani za #!$%@?" autorstwa karachanu znacie? Pasta nad pastami, 235 stron, pełnoprawna książka. Lurkowałem za czasów jej powstawania, nawet skleiłem prototyp ale teraz poszukałem i się okazało że ktoś znacznie ładniej to zrobił.

Niniejsze dzieło literatury nowoczesnej jest zbiorem utworów, które zostały napisane przez użytkowników forumobrazkowego karachan. Pasty, które znalazły się w tej książce były zbierane od 26 do 31 grudnia 2012 roku w jednym temacie założonym przez OPa. Nieznana jest ilość autorów tego wybitnego tworu, jednak mając stały kontakt z kopiujwklejkami znajdującymi się tutaj, szacuję tę liczbę na około 7-9 anonów. Zbiór „Skazani za #!$%@?” (tytuł wybrany pokilku guwnoburzach) jest podzielony na 7 części uporządkowanych chronologicznie (tj. zgodnie z biegiem wydarzeń),przy czym siódma z nich, zatytułowana„Humoresque: opowieści spod napletka”, zawiera luźne, śmieszne niczym tańczący Popar, historyjki umieszczone w świecie przedstawionym (z drobnymi odchyleniami). Pozostałe 6 części, tak jakwspomniałem, są ułożone, w porozumieniu z innymi anonami, w miarę możliwości zgodnie z przebiegiem wydarzeńw Zonie. Oczywistym jednak jest, że gdy nad treścią pracowało tak wiele osób, możliwe są pewne nieścisłości, któreCzytelnik na pewno wychwyci. Optymistycznie zakładam, że nasza kompilacja znajdzie się u przynajmniej jednego anonka na papierze, a jeślinie, to liczę na to, że ten e-book, który właśnie czytaszw swojej piwnicy, będzie legendą polskich czanów i kolejnepokolenia anonów będą się zaczytywać tymi chłodnymi opowiastkami na burzliwe czasy. Wszystkim anonkom (a może i nie i anony wydadząświatowy bestseller) życzę przyjemnej lektury.


Osobiście polecam.

https://drive.google.com/file/d/0B8MtkpGeZqCVVTAzdnQtVWFIWTg/view?usp=sharing

#ksiazki #literatura #pasta #karachan #chany #tfwnogf (relatywne do treści xD) #wizaz
M.....k - Mirki, a opowiadanie "Skazani za #!$%@?" autorstwa karachanu znacie? Pasta ...

źródło: comment_4EVioLY7xqRcqJJu2AriKxEEPPTrNFc2.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz